2-2.posms U15 Cēsis

Informācija

Vieta: Cēsis, Pilsētas stadions, Valmieras iela 6

Laiks: 3. jūlijs

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam

Pieteikšanās: līdz 30. jūnijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019/registracija

3. jūlijs  U15 zēni
9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
 
Kvalifikācijas rezultāti:
 
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts
1 10:00 3 Broks/Kušķis Belašovs/Gackis 16:21
2 10:00 4 Kungs/Šlāpins Kreimanis/Semjonovs 21:12

Pamatturnīra apakšgrupu rezultāti:

A grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
1 4 Kokins/Auziņš Kungs/Šlāpins 21:2 A1 Kokins/Auziņš
2 4 Bērziņš/Pastars Ziemiņš/Sluga 16:21 A2 Ziemiņš/Sluga
5 4 Kokins/Auziņš Ziemiņš/Sluga 21:1 A3 Bērziņš/Pastars
6 4 Kungs/Šlāpins Bērziņš/Pastars 15:21 A4 Kungs/Šlāpins
B grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
3 4 Rokjāns/Dimitrijevs Belašovs/Gackis 21:10 B1 Rokjāns/Dimitrijevs
4 4 Štolcs/Ikaunieks Skosa/Šukelis 16:21 B2 Skosa/Šukelis
7 4 Rokjāns/Dimitrijevs Skosa/Šukelis 21:10 B3 Štolcs/Ikaunieks
8 4 Belašovs/Gackis Štolcs/Ikaunieks 11:21 B4 Belašovs/Gackis
C grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
1 3 Liepiņš/Gūtmanis Zīle/Bergmanis 21:7 C1 Liepiņš/Gūtmanis
2 3 Bērziņš/Gūtmanis Ķirsons/Leinerts 21:15 C2 Bērziņš/Gūtmanis
5 3 Liepiņš/Gūtmanis Bērziņš/Gūtmanis 21:5 C3 Ķirsons/Leinerts
6 3 Zīle/Bergmanis Ķirsons/Leinerts 10:21 C4 Zīle/Bergmanis
D grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
3 3 Bičevskis/Zuza Jansons/Misjuro 21:1 D1 Bičevskis/Zuza
4 3 Raitums/Druska Siljānis/Stienis 10:21 D2 Siljānis/Stienis
7 3 Bičevskis/Zuza Siljānis/Stienis 21:14 D3 Raitums/Druska
8 3 Jansons/Misjuro Raitums/Druska 14:21 D4 Jansons/Misjuro
E grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
1 2 Dobelis/Dobelis Skuja/Dzirlanks 21:2 E1 Tambergs/Kārkliņš
2 2 Ūburgs/Vāvere Tambergs/Kārkliņš 9:21 E2 Dobelis/Dobelis
5 2 Dobelis/Dobelis Tambergs/Kārkliņš 21:23 E3 Ūburgs/Vāvere
6 2 Skuja/Dzirlanks Ūburgs/Vāvere 7:21 E4 Skuja/Dzirlanks
F grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
3 2 Mekšs/Bulgačs Orste/Liberts 21:17 F1 Mekšs/Bulgačs
4 2 Āboms/Āboliņš Lapiņš/Druvmalis 21:18 F2 Āboms/Āboliņš
7 2 Mekšs/Bulgačs Āboms/Āboliņš 21:15 F3 Orste/Liberts
8 2 Orste/Liberts Lapiņš/Druvmalis 21:19 F4 Lapiņš/Druvmalis
G grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
1 1 Maculēvičs/Kilks Liepiņš/Millers 21:11 G1 Maculēvičs/Kilks
2 1 Kļaviņš/Prauls Blekte/Blekte 21:12 G2 Kļaviņš/Prauls
5 1 Maculēvičs/Kilks Kļaviņš/Prauls 21:11 G3 Blekte/Blekte
6 1 Liepiņš/Millers Blekte/Blekte 11:21 G4 Liepiņš/Millers
H grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
3 1 Šalkovskis/Krūmiņš Baumanis/Tjarve 21:8 H1 Naglis/Zaščerinskis
4 1 Naglis/Zaščerinskis Pabriks/Judeiks 21:4 H2 Šalkovskis/Krūmiņš
7 1 Šalkovskis/Krūmiņš Naglis/Zaščerinskis 18:21 H3 Pabriks/Judeiks
8 1 Baumanis/Tjarve Pabriks/Judeiks 21:14 H4 Baumanis/Tjarve

Izslēgšanas spēļu rezultāti: šeit http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019/2-2posms-u15-cesis/0/rezultati-pamatturnirs