2-1.posms U17 Ventspils

Informācija

Vieta: Ventspils, Ventspils Dienvidu pludmale, Pludmales stadions

Laiks: 26. jūnijs

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam

Pieteikšanās: līdz 23. jūnijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019/registracija

26. jūnijs  U17 zēniem
9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
Rezultāti:
Apakšgrupu spēļu kārta:
Nr. Grupa 1. Laukums  Rezultāts   A Grupa B Grupa
1 A Klāvs Vilde  Kristiāns Fokerots  bye bye   1. vieta Vilde  Fokerots Silkalns Rorbakss
2 B Markuss Silkalns Reinis Rorbakss bye bye   2. Vieta Lācis  Jurciņš Jonass Bartašēvics
3 A Toms Bucenieks Gustavs Gleizups Rainers Lācis  Ričards Jurciņš 12:21 3. Vieta Bucenieks Gleizups Mežals Ķīvītis 
4 B Roberts Mežals Mārtiņš Ernests Ķīvītis  Marsels Jonass Mārcis Mārtiņš Bartašēvics 12:21 4. Vieta        
5 A Klāvs Vilde  Kristiāns Fokerots  Rainers Lācis  Ričards Jurciņš 21:7            
6 B Markuss Silkalns Reinis Rorbakss Marsels Jonass Mārcis Mārtiņš Bartašēvics 21:15            
7 A Toms Bucenieks Gustavs Gleizups bye bye              
8 B Roberts Mežals Mārtiņš Ernests Ķīvītis  bye bye              
Nr. Grupa 2. Laukums Rezultāts     C Grupa D Grupa
1 C Kārlis Ābelītis Dāvis Storķis bye bye   1. vieta Ābelītis Storķis Vēvers Suhānovs
2 D Martins Dāvis Vēvers Sandijs Suhānovs bye bye   2. Vieta Liepiņš  Šmits  Bērziņš Andersons 
3 C Krišs Liepiņš  Niks Šmits  Ēriks Sanders Dāvis Lerhs 21:18 3. Vieta Sanders Lerhs Miķelsons Korpfs
4 D Sandis Bērziņš Reinis Andersons  Artūrs Miķelsons Mikus Korpfs 21:9 4. Vieta        
5 C Kārlis Ābelītis Dāvis Storķis Krišs Liepiņš  Niks Šmits  21:13            
6 D Martins Dāvis Vēvers Sandijs Suhānovs Sandis Bērziņš  Reinis Andersons 21:18            
7 C Ēriks Sanders Dāvis Lerhs bye bye              
8 D Artūrs Miķelsons Mikus Korpfs bye bye              
Nr. Grupa 3. Laukums Rezultāts   E Grupa F Grupa
1 E Eduards Stieģelis Kaspars Kronbergs Rendijs Sermulis Niklāvs Tauriņš 21:2 1. vieta Stieģelis Kronbergs Kokins Auziņš
2 F Toms Teteris Mārtiņš Jaunums Kristaps Kārlis Naglis  Fēliks Filips Mercs 21:7 2. Vieta Tabors Dobelis Bērziņš Pastars
3 E Ivars Tabors Ansis Dobelis  Mārcis Bērziņš  Artūrs Pastars 21:11 3. Vieta Bērziņš  Pastars Naglis  Mercs 
4 F Gabriels Kokins Gustavs Auziņš Bruno Bulgačs Markuss Maculēvičs 21:11 4. Vieta Sermulis Tauriņš Bulgačs Maculēvičs
5 E Eduards Stieģelis Kaspars Kronbergs Ivars Tabors Ansis Dobelis 21:6            
6 F Mārcis Bērziņš  Artūrs Pastars Gabriels Kokins Gustavs Auziņš 13:21            
7 E Rendijs Sermulis Niklāvs Tauriņš Mārcis Bērziņš  Artūrs Pastars 9:21            
8 F Kristaps Kārlis Naglis  Fēliks Filips Mercs  Bruno Bulgačs Markuss Maculēvičs 21:19            
Nr. Grupa 4. Laukums Rezultāts   G Grupa H Grupa
1 G Olivers Bulgačs Dāvis Teteris Saulius Vilkelis  Ainis Statulevicius 21:13 1. vieta Bulgačs Teteris Vīksne Teikmanis
2 H Oskars Kilks Jānis Dobelis Hugo Senjavskis  Hugo Strautiņš  17:21 2. Vieta Jansons Žukovs Senjavskis Strautiņš
3 G Dāvids Jansons Daniels Žukovs Mikus Semeneņa Mareks Lukjanskis 21:6 3. Vieta Vilkelis Statulevicius Kilks Dobelis
4 H Dāvis Vīksne Jānis Teikmanis Reinis Bužoks Marks Samuilenko 21:14 4. Vieta Semeneņa Lukjanskis Bužoks Samuilenko
5 G Olivers Bulgačs Dāvis Teteris Dāvids Jansons Daniels Žukovs 21:14            
6 H Hugo Senjavskis Hugo Stautiņš Dāvis Vīksne Jānis Teikmanis 10:21            
7 G Saulius Vilkelis Ainis Statulevicius Mikus Semeneņa Mareks Lukjanskis 21:6            
8 H Oskars Kilks Jānis Dobelis Reinis Bužoks Marks Samuilenko 21:8