3-4. posms U17, Ikšķile

Informācija

Laiks: 11. augusts

Vieta: Ikškiles novads, Dubkalnu karjers Zilajos kalnos

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam


Pieteikšanās: līdz 7.augustam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019-jaunietes/registracija
11.augusts, U17 meitenēm un U17 zēniem
9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
 

Apakšgrupu izspēles rezultāti:

 

 

Komanda A Komanda B Rezultāts    
Kirilova/Žukovska BYE   A1 Kleina/Vāvere
Kovaļevska/Benediktova Kleina/Vāvere 6:21 A2 Kirilova/Žukovska
Kirilova/Žukovska Kleina/Vāvere 21:11 A3 Kovaļevska/Benediktova
Kovaļevska/Benediktova     A4  
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Pundure/Rutkovska BYE   B1 Pundure/Rutkovska
Rakhmanova/Rastegajeva Krecere/Ozola 21:15 B2 Rakhmanova/Rastegajeva
Pundure/Rutkovska Rakhmanova/Rastegajeva 21:8 B3 Krecere/Ozola
Krecere/Ozola     B4  
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Liepājniece/Ozoliņa BYE   C1 Žukova/Lucatnika
Lūse/Melnalksne Žukova/Lucatnika 7:21 C2 Liepājniece/Ozoliņa
Liepājniece/Ozoliņa Žukova/Lucatnika 11:21 C3 Lūse/Melnalksne
Lūse/Melnalksne     C4  
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Dubro/Kozlova Leinasare/Bendzule 21:18 D1 Mazure-Mago/Simbirceva
Mazure-Mago/Simbirceva Krumholce/Skudra 21:17 D2 Dubro/Kozlova
Dubro/Kozlova Mazure-Mago/Simbirceva 6:21 D3 Krumholce/Skudra
Leinasare/Bendzule Krumholce/Skudra 10:21 D4 Leinasare/Bendzule
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Eksta/Šnore Regute/Kapele 25:23 E1 Mičule/Lucijanova
Mičule/Lucijanova Kuzņecova/Caune 21:5 E2 Eksta/Šnore
Eksta/Šnore Mičule/Lucijanova 13:21 E3 Regute/Kapele
Regute/Kapele Kuzņecova/Caune 21:3 E4 Kuzņecova/Caune
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Vasiljeva/Dreimane Milzere/Bila 21:8 F1 Vasiljeva/Dreimane
Rīna/Berņa-Staša Vendina/Zute 21:11 F2 Rīna/Berņa-Staša
Vasiljeva/Dreimane Rīna/Berņa-Staša 21:12 F3 Vendina/Zute
Milzere/Bila Vendina/Zute 19:21 F4 Milzere/Bila
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Kļaviņa/Martinī Biete/Juršāne-Piņķe 21:12 G1 Kurtiša/Kurtiša
Kurtiša/Kurtiša Keirāne/Giela 21:12 G2 Kļaviņa/Martinī
Kļaviņa/Martinī Kurtiša/Kurtiša 21:12 G3 Keirāne/Giela
Biete/Juršāne-Piņķe Keirāne/Giela 10:21 G4 Biete/Juršāne-Piņķe
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Lukstiņa/Grants Kalvāne/Kraupša 21:12 H1 Lukstiņa/Grants
Kalniņa/Rīta Beiere/Jirgena 21:13 H2 Kalniņa/Rīta
Lukstiņa/Grants Kalniņa/Rīta 21:10 H3 Kalvāne/Kraupša
Kalvāne/Kraupša Beiere/Jirgena 21:18 H4 Beiere/Jirgena

Izslēgšanas spēļu rezultāti:

Rnd Laukums Komanda A  Komanda B Rezultāts
I 2 Rīna/Berņa-Staša Krecere/Ozola 22:20
I 5 Liepājniece/Ozoliņa Vendina/Zute 21:10
I 6 Rakhmanova/Rastegajeva Keirāne/Giela 19:21
I 2 Eksta/Šnore Kalvāne/Kraupša 21:10
I 5 Kirilova/Žukovska Krumholce/Skudra 22:24
I 6 Kļaviņa/Martinī Kovaļevska/Benediktova 21:10
I 2 Dubro/Kozlova Lūse/Melnalksne 21:16
I 5 Kalniņa/Rīta Regute/Kapele 15:21
II 6 Kleina/Vāvere Rīna/Berņa-Staša 21:14
II 2 Lukstiņa/Grants Liepājniece/Ozoliņa 21:13
II 5 Mičule/Lucijanova Keirāne/Giela 21:10
II 6 Mazure-Mago/Simbirceva Eksta/Šnore 21:12
II 2 Žukova/Lucatnika Krumholce/Skudra 15:21
II 5 Vasiljeva/Dreimane Kļaviņa/Martinī 21:15
II 6 Kurtiša/Kurtiša Dubro/Kozlova 15:21
II 2 Pundure/Rutkovska Regute/Kapele 21:11
QF 5 Kleina/Vāvere Lukstiņa/Grants 8:21
QF 6 Mičule/Lucijanova Mazure-Mago/Simbirceva 15:21
QF 2 Krumholce/Skudra Vasiljeva/Dreimane 21:17
QF 5 Dubro/Kozlova Pundure/Rutkovska 8:21
9.-16. 6 Rīna/Berņa-Staša Liepājniece/Ozoliņa 18:21
9.-16. 2 Keirāne/Giela Eksta/Šnore 0:21
9.-16. 5 Žukova/Lucatnika Kļaviņa/Martinī 16:21
9.-16. 2 Kurtiša/Kurtiša Regute/Kapele 21:0
5.-8. 2 Kleina/Vāvere Mičule/Lucijanova 21:0
5.-8. 2 Vasiljeva/Dreimane Dubro/Kozlova 21:11
SF 5 Lukstiņa/Grants Mazure-Mago/Simbirceva 1:2 (21:17;13:21;14:16)
SF 2 Krumholce/Skudra Pundure/Rutkovska 1:2(21:10 11:21;10:15)
3.-4. 5 Lukstiņa/Grants Krumholce/Skudra 2:0(21:14;21:7)
1.-2. 2 Mazure-Mago/Simbirceva Pundure/Rutkovska 1:2(14:21 21:11 9:15)