3-3.posms U19 Cēsis

Informācija

Vieta: Cēsis, Pilsētas stadions, Valmieras iela 6

Laiks: 31. jūlijs

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam

Pieteikšanās: līdz 28. jūlijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019-jaunietes/registracija

31. jūlijs  U19 zēni un meitenes
9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
 
Apakšgrupu rezultāti: 
 
Komanda A Komanda B Rezultāts    
Liepiņa/Simbirceva bye   A1 Liepiņa/Simbirceva
Martīnī/Kļaviņa Skudra/Toča 17:21 A2 Skudra/Toča
Liepiņa/Simbirceva Skudra/Toča 21:07 A3 Martīnī/Kļaviņa
Martīnī/Kļaviņa bye   A4  
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Isajeva/Jaunzeme bye   B1 Isajeva/Jaunzeme
Laurecka/Lucatnika Eksta/Šnore 21:19 B2 Laurecka/Lucatnika
Isajeva/Jaunzeme Laurecka/Lucatnika 21:7 B3 Eksta/Šnore
Eksta/Šnore     B4  
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Mičule/Lucijanova bye   C1 Mičule/Lucijanova
Žukova/Springa Vasiļjeva/Dreimane 21:19 C2 Žukova/Springa
Mičule/Lucijanova Žukova/Springa 21:16 C3 Vasiļjeva/Dreimane
Vasiļjeva/Dreimane bye   C4  
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Kalvāne/Kalvāne Milzere/Pankina 21:9 D1 Kleina/Vāvere
Kleina/Vāvere Adlere/Riekstiņa 21:7 D2 Kalvāne/Kalvāne
Kalvāne/Kalvāne Kleina/Vāvere 11:21 D3 Adlere/Riekstiņa
Milzere/Pankina Adlere/Riekstiņa 6:21 D4 Milzere/Pankina
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Liepājniece/Ozoliņa Grišuļenoka/Stoļerova 21:12 E1 Liepājniece/Ozoliņa
Ragause/Dubro Caune/Grigorjeva 21:17 E2 Ragause/Dubro
Liepājniece/Ozoliņa Ragause/Dubro 21:9 E3 Grišuļenoka/Stoļerova
Grišuļenoka/Stoļerova Caune/Grigorjeva 21:16 E4 Caune/Grigorjeva
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Jaunzeme/Rutkovska Klaucāne/Benediktova 21:10 F1 Jaunzeme/Rutkovska
Bērziņa/Circene Senkāne/Leinasare 9:21 F2 Senkāne/Leinasare
Jaunzeme/Rutkovska Senkāne/Leinasare 21:9 F3 Bērziņa/Circene
Klaucāne/Benediktova Bērziņa/Circene 7:21 F4 Klaucāne/Benediktova
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Dubulte/Martinsone Markovska/Reinsone 21:23 G1 Brīvule/Krumholce
Brīvule/Krumholce Postnova/Barone 21:15 G2 Markovska/Reinsone
Markovska/Reinsone Brīvule/Krumholce 14:21 G3 Postnova/Barone
Dubulte/Martinsone Postnova/Barone 19:21 G4 Dubulte/Martinsone
 
Izslēgšanas spēļu rezultāti: 
 
1 I 4 Senkāne/Leinasare Caune/Grigorjeva 12:21
2 I 3 Bērziņa/Circene Postnova/Barone 13:21
3 I 4 Skudra/Toča Vasiļjeva/Dreimane 12:21
4 I 3 Ragause/Dubro Martīnī/Kļaviņa 16:21
5 I 4 Laurecka/Lucatnika Grišuļenoka/Stoļerova 21:16
6 I 3 Žukova/Springa Dubulte/Martinsone 21:17
7 I 4 Adlere/Riekstiņa Eksta/Šnore 16:21
8 I 3 Markovska/Reinsone Klaucāne/Benediktova 21:15
9 II 4 Liepiņa/Simbirceva Caune/Grigorjeva 21:8
10 II 3 Kalvāne/Kalvāne Postnova/Barone 21:17
11 II 4 Liepājniece/Ozoliņa Vasiļjeva/Dreimane 19:21
12 II 3 Kleina/Vāvere Martīnī/Kļaviņa 21:12
13 II 4 Mičule/Lucijanova Laurecka/Lucatnika 21:17
14 II 3 Jaunzeme/Rutkovska Žukova/Springa 21:5
15 II 4 Brīvule/Krumholce Eksta/Šnore 21:7
16 II 3 Isajeva/Jaunzeme Markovska/Reinsone 21:14
17 QF 4 Liepiņa/Simbirceva Kalvāne/Kalvāne 21:15
18 QF 3 Vasiļjeva/Dreimane Kleina/Vāvere 21:23
19 QF 4 Mičule/Lucijanova Jaunzeme/Rutkovska 12:21
20 QF 3 Brīvule/Krumholce Isajeva/Jaunzeme 22:20
21 9.-16. 4 Caune/Grigorjeva Postnova/Barone -
22 9.-16. 4 Liepājniece/Ozoliņa Martīnī/Kļaviņa 21:12
23 9.-16. 3 Laurecka/Lucatnika Žukova/Springa 13:21
24 9.-16. 3 Eksta/Šnore Markovska/Reinsone 21:16
25 5.-8. 4 Kalvāne/Kalvāne Vasiļjeva/Dreimane 21:16
26 5.-8. 3 Mičule/Lucijanova Isajeva/Jaunzeme 0:21
27 SF 4 Liepiņa/Simbirceva Kleina/Vāvere 2:1(21:13;12:21/ 5:12)
28 SF 3 Jaunzeme/Rutkovska Brīvule/Krumholce 2:0 (21:16 ;21:14)
29 3.-4. 3 Kleina/Vāvere Brīvule/Krumholce 1:2 (15;-9;-15)
30 1.-2. 4 Liepiņa/Simbirceva Jaunzeme/Rutkovska 0:2(14:21;15:21)