3-2.posms U13 Rīga, O-sands

Informācija

Vieta: RīgaHanzas iela 14a, O-sands pludmales volejbola laukumos 

Laiks: 28. jūlijs

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam

Pieteikšanās: līdz 28. jūlijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: 

http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019-jaunietes/registracija

 

30. jūlijs  U13 meitenēm
9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
 
Apakšģrupu rezultāti: 
 
Komanda A Komanda B Rezultāts    
Martinsone/Oša bye   10 Martinsone/Oša
Rozīte/Dzene Vasiļjeva/Bērzkalna 21:16 A2 Rozīte/Dzene
Martinsone/Oša Rozīte/Dzene 21:05 A3 Vasiļjeva/Bērzkalna
Vasiļjeva/Bērzkalna     A4  
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Ēbere/Grīnberga Strauja/Kalniņa 21:3 B1 Ēbere/Grīnberga
Jaudzeme/Ratniece Bogdanova/Lapiņa 21:11 B2 Jaudzeme/Ratniece
Ēbere/Grīnberga Jaudzeme/Ratniece 21:5 B3 Strauja/Kalniņa
Strauja/Kalniņa Bogdanova/Lapiņa 22:20 B4 Bogdanova/Lapiņa
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
 Šauberga -Lēpe/Puškundze Sniķere/Griķe 21:06 C1  Šauberga -Lēpe/Puškundze
Dzene/Zandte Krieva/Krieva 21:14 C2 Dzene/Zandte
 Šauberga -Lēpe/Puškundze Dzene/Zandte 21:19 C3 Krieva/Krieva
Sniķere/Griķe Krieva/Krieva 22:24 C4 Sniķere/Griķe
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Tauriņa/Aleksāne Kalniņa/Vīksne 21:16 D1 Mačukāne/Dūmane
Mačukāne/Dūmane Zandere/Ekure 21:19 D2 Tauriņa/Aleksāne
Tauriņa/Aleksāne Mačukāne/Dūmane 13:21 D3 Zandere/Ekure
Kalniņa/Vīksne Zandere/Ekure 21:23 D4 Kalniņa/Vīksne
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Bikše/Roga Kreice/Statkus 21:16 E1 Rumaka/Kezika
Rumaka/Kezika Rīdere/Osma 21:05 E2 Bikše/Roga
Bikše/Roga Rumaka/Kezika 07:21 E3 Rīdere/Osma
Kreice/Statkus Rīdere/Osma 11:21 E4 Kreice/Statkus
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Kotova/Kaļijeva Bičevska/Dūma 21:14 F1 Čukure/Gintere
Čukure/Gintere Štrāle/Liepiņa 21:01 F2 Kotova/Kaļijeva
Kotova/Kaļijeva Čukure/Gintere 8:21 F3 Bičevska/Dūma
Bičevska/Dūma Štrāle/Liepiņa 21:06 F4 Štrāle/Liepiņa

 

Izslēgšanas spēļu rezultāti:

1 I 1 Bikše/Roga Strauja/Kalniņa 21:14
2 I 2 Rozīte/Dzene Štrāle/Liepiņa 21:13
3 I 3 Zandere/Ekure Vasiļjeva/Bērzkalna 21:13
4 I 4 Kotova/Kaļijeva Bogdanova/Lapiņa 21:15
5 I 1 Jaudzeme/Ratniece BYE  
6 I 4 Krieva/Krieva Kreice/Statkus 13:21
7 I 1 Rīdere/Osma Sniķere/Griķe 21:07
8 I 2 Bičevska/Dūma Kalniņa/Vīksne 21:17
9 II 3 Martinsone/Oša Bikše/Roga 21:10
10 II 1 Dzene/Zandte Rozīte/Dzene 21:11
11 II 2 Rumaka/Kezika Zandere/Ekure 21:15
12 II 4 Mačukāne/Dūmane Kotova/Kaļijeva 21:6
13 II 1  Šauberga -Lēpe/Puškundze Jaudzeme/Ratniece 18:21
14 II 2 Čukure/Gintere Kreice/Statkus 21:4
15 II 3 Tauriņa/Aleksāne Rīdere/Osma 21:10
16 II 4 Ēbere/Grīnberga Bičevska/Dūma 21:9
17 QF 1 Martinsone/Oša Dzene/Zandte 21:9
18 QF 2 Rumaka/Kezika Mačukāne/Dūmane 21:14
19 QF 1 Jaudzeme/Ratniece Čukure/Gintere 9:21
20 QF 2 Tauriņa/Aleksāne Ēbere/Grīnberga 8:21
21 9.-16. 1 Bikše/Roga Rozīte/Dzene 18:21
22 9.-16. 2 Zandere/Ekure Kotova/Kaļijeva 19:21
23 9.-16. 3  Šauberga -Lēpe/Puškundze Kreice/Statkus 21:0
24 9.-16. 4 Rīdere/Osma Bičevska/Dūma 21:14
25 5.-8. 3 Dzene/Zandte Mačukāne/Dūmane 9:21
26 5.-8. 4 Jaudzeme/Ratniece Tauriņa/Aleksāne 14:21
27 SF 1 Martinsone/Oša Rumaka/Kezika 2:0 (15:9;15-11)
28 SF 2 Čukure/Gintere Ēbere/Grīnberga 0:2 (14:16;10:15)
29 3.-4. 1 Rumaka/Kezika Čukure/Gintere 2:0(15:13;15:10
30 1.-2. 1 Martinsone/Oša Ēbere/Grīnberga 0:2(11:15;3:15)