3-1.posms U15 Ventspils

Informācija

Vieta: Ventspils, Ventspils Dienvidu pludmale, Pludmales stadions

Laiks: 23. jūlijs

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam

Pieteikšanās: līdz 21. jūlijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019-jaunietes/registracija

9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
Apakšgrupu rezultāti:
A grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts    
1   1 Griņoka/Deruka bye   A1 Ozoliņa/Deksne
2   1 Ozoliņa/Deksne Marheļa/Karpinska 21:17 A2 Griņoka/Deruka
5   1 Griņoka/Deruka Ozoliņa/Deksne 19:21 A3 Marheļa/Karpinska
6   1 Marheļa/Karpinska BYE   A4  
B grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1   2 Kurtiša/Kurtiša bye   B1 Kurtiša/Kurtiša
2   2 Šiško/Jedzajeva Abramčika/Zīle 21:12 B2 Šiško/Jedzajeva
5   2 Kurtiša/Kurtiša Šiško/Jedzajeva 23:21 B3 Abramčika/Zīle
6     Abramčika/Zīle Z2   B4  
C grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1   3 Rumaka/Dovgaja bye   C1 Rumaka/Dovgaja
2   3 Zālīte/Raituma Valerte/Blaka 14:21 C2 Valerte/Blaka
3   3 Rumaka/Dovgaja Valerte/Blaka 21:10 C3 Zālīte/Raituma
4   3 Z1 Z2   C4  
D grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1   4 Martīnī/Pundure Balandīna/Kaļmuka 21:08 D1 Martīnī/Pundure
2   4 Jēgermane/Čakša Eglīte/Andrejeva 21:8 D2 Jēgermane/Čakša
3   4 Martīnī/Pundure Jēgermane/Čakša 21:1 D3 Balandīna/Kaļmuka
4   3 Balandīna/Kaļmuka Eglīte/Andrejeva 21:13 D4 Eglīte/Andrejeva
E grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
3   1 Ēbere/Grīnberga Sējāne/Miņina 21:9 E1 Ēbere/Grīnberga
4   3 Lubgane/Lubgane Zēles/Sūniņa 19:21 E2 Zēles/Sūniņa
7   1 Ēbere/Grīnberga Zēles/Sūniņa 21:11 E3 Lubgane/Lubgane
8   4 Sējāne/Miņina Lubgane/Lubgane 11:21 E4 Sējāne/Miņina
F grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
3   2 Brokāne/Izotova Smildzēja/Dinsberga 21:15 F1 Brokāne/Izotova
4   4 Leinasare/Bērziņa Vaivode/Briede 21:9 F2 Leinasare/Bērziņa
7     Brokāne/Izotova Leinasare/Bērziņa 21:17 F3 Smildzēja/Dinsberga
8     Smildzēja/Dinsberga Vaivode/Briede 21:6 F4 Vaivode/Briede

Izslēgšanas spēļu rezultāti:

Nr. Rnd Komanda A  Komanda B Rezultāts
1 I Jēgermane/Čakša Vaivode/Briede 21:08
2 I Marheļa/Karpinska Eglīte/Andrejeva 21:07
3 I Balandīna/Kaļmuka Zālīte/Raituma 17:21
4 I Zēles/Sūniņa BYE  
5 I Leinasare/Bērziņa Sējāne/Miņina 21:13
6 I Valerte/Blaka BYE  
7 I Smildzēja/Dinsberga Abramčika/Zīle 18:21
8 I Lubgane/Lubgane BYE  
9 II Ozoliņa/Deksne Jēgermane/Čakša 23:21
10 II Brokāne/Izotova Marheļa/Karpinska 20:22
11 II Ēbere/Grīnberga Zālīte/Raituma 21:13
12 II Martīnī/Pundure Zēles/Sūniņa 21:4
13 II Rumaka/Dovgaja Leinasare/Bērziņa 21:17
14 II Šiško/Jedzajeva Valerte/Blaka 21:13
15 II Griņoka/Deruka Abramčika/Zīle 21:11
16 II Kurtiša/Kurtiša Lubgane/Lubgane 21:15
17 QF Ozoliņa/Deksne Marheļa/Karpinska 21:14
18 QF Ēbere/Grīnberga Martīnī/Pundure 3:21
19 QF Rumaka/Dovgaja Šiško/Jedzajeva 21:13
20 QF Griņoka/Deruka Kurtiša/Kurtiša 21:18
21 9.-16. Jēgermane/Čakša Brokāne/Izotova 21:23
22 9.-16. Leinasare/Bērziņa Zēles/Sūniņa 21:14
23 9.-16. Zālīte/Raituma Valerte/Blaka 17:21
24 9.-16. Abramčika/Zīle Lubgane/Lubgane 21:11
25 5.-8. Marheļa/Karpinska Ēbere/Grīnberga 19:21
26 5.-8. Šiško/Jedzajeva Kurtiša/Kurtiša 13:21
27 SF Ozoliņa/Deksne Martīnī/Pundure 0:2 (-13;-10)
28 SF Rumaka/Dovgaja Griņoka/Deruka 0:2 (-16;-13)
29 3.-4. Ozoliņa/Deksne Rumaka/Dovgaja 2:0 (21;16)
30 1.-2. Martīnī/Pundure Griņoka/Deruka 2:0 (16;19)