2-4.posms U19 Ventspils

Informācija

Vieta: Ventspils, Ventspils Dienvidu pludmale, Pludmales stadions

Laiks: 10. jūlijs

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam

Pieteikšanās: līdz 7. jūlijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: 

http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019-jaunietes/registracija

10. jūlijs  U19 meitenēm
9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
 
Apakšgrupu rezultāti:
A grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts    
1   1 Vasiljeva/Dreimane bye   A1 Liepājniece/Ozoliņa
2   1 Liepājniece/Ozoliņa Kalvāne/Kalvāne 21:19 A2 Vasiljeva/Dreimane
7   1 Vasiljeva/Dreimane Liepājniece/Ozoliņa 16:21 A3 Kalvāne/Kalvāne
8   1 Kalvāne/Kalvāne bye   A4  
B grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1   2 Liepiņa/Simbirceva bye   B1 Punga/Audere
2   2 Filipova/Seile Punga/Audere 12:21 B2 Liepiņa/Simbirceva
7   2 Liepiņa/Simbirceva Punga/Audere 12:21 B3 Filipova/Seile
8   2 Filipova/Seile bye   B4  
C grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
3   1 Mičule/Lucijanova Caune/Grigorjeva 21:13 C1 Mičule/Lucijanova
4   1 Ragause/Dubro Dubulte/Martinsone 20:22 C2 Dubulte/Martinsone
9   1 Mičule/Lucijanova Dubulte/Martinsone 21:16 C3 Ragause/Dubro
10   1 Caune/Grigorjeva Ragause/Dubro 17:21 C4 Caune/Grigorjeva
D grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
3   2 Martini/Pundure Brivule/Krumholce 23:21 D1 Jaunzeme/Isajeva
4   2 Jaunzeme/Isajeva Laurecka/Lucatnika 21:11 D2 Martini/Pundure
9   2 Martini/Pundure Jaunzeme/Isajeva 12:21 D3 Brivule/Krumholce
10   2 Brivule/Krumholce Laurecka/Lucatnika 21:9 D4 Laurecka/Lucatnika
E grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
5   1 Jaunzeme/Rutkovska Skudra/Toča 22:20 E1 Jaunzeme/Rutkovska
6   1 Bērziņa/Lorberga Springa/Žukova 21:13 E2 Bērziņa/Lorberga
11   4 Jaunzeme/Rutkovska Bērziņa/Lorberga 21:13 E3 Skudra/Toča
12   2 Skudra/Toča Springa/Žukova 21:18 E4 Springa/Žukova
F grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
5   2 Valdmane/Kļaviņa Sadovska/Salnāja 21:16 F1 Rīna/Staša
6   2 Rīna/Staša Bērzińa/Circene 21:19 F2 Valdmane/Kļaviņa
11   1 Valdmane/Kļaviņa Rīna/Staša 15:21 F3 Sadovska/Salnāja
12   4 Sadovska/Salnāja Bērzińa/Circene 21:16 F4 Bērzińa/Circene

Izslēgšanas spēļu rezultāti: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019-jaunietes/2-4posms-u19-ventspils/0/rezultati-pamatturnirs