2-3.posms U13 Liepāja

Informācija

Vieta: Liepāja, Liedaga ielā 7, LOC Tenisa halles pludmales volejbola laukumos 

Laiks: 9. jūlijs

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam

Pieteikšanās: līdz 7. jūlijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: 

http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019-jaunietes/registracija

9. jūlijs  U13 meitenēm
9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
 
Apakšgrupu rezultāti:
A grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts    
1 1 Martinsone/Oša bye   A1 Martinsone/Oša
2 1 Dziduha/Gleizupa Apine/Derus 14:21 A2 Apine/Derus
5 1 Martinsone/Oša Apine/Derus 21:7 A3 Dziduha/Gleizupa
6 1 Dziduha/Gleizupa bye   A4  
B grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts    
1 2 Ēbere/Grīnberga bye   B1 Ēbere/Grīnberga
2 2 Kotova/Kaļijeva Mileika/Brunenaua 20:22 B2 Mileika/Brunenaua
5 2 Ēbere/Grīnberga Mileika/Brunenaua 21:3 B3 Kotova/Kaļijeva
6 2 bye Kotova/Kaļijeva   B4  
C grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts    
3 1 Mačukāne/Kotāne Bogdanova/Lapiņa 21:13 C1 Rumaka/Kezika
4 1 Rumaka/Kezika Balode/Vilmane 21:9 C2 Mačukāne/Kotāne
7 1 Mačukāne/Kotāne Rumaka/Kezika 15:21 C3 Balode/Vilmane
8 1 Bogdanova/Lapiņa Balode/Vilmane 15:21 C4 Bogdanova/Lapiņa
D grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts    
3 2 Tauriņa/Aleksāne Jaudzeme/Ratniece 16:21 D1 Šauberga/Puškundze
4 2 Šauberga/Puškundze Kauliņa/Kreicberga 21:15 D2 Jaudzeme/Ratniece
7 2 Jaudzeme/Ratniece Šauberga/Puškundze 12:21 D3 Tauriņa/Aleksāne
8 2 Tauriņa/Aleksāne Kauliņa/Kreicberga 22:20 D4 Kauliņa/Kreicberga
E grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts    
1 3 Bikše/Roga Vasiļjeva/Bērzkalna 21:14 E1 Modina/Siliņa
2 3 Modina/Siliņa Gleizupa/Spāģe 21:17 E2 Bikše/Roga
5 3 Bikše/Roga Modina/Siliņa 13:21 E3 Gleizupa/Spāģe
6 3 Vasiļjeva/Bērzkalna Gleizupa/Spāģe 12:21 E4 Vasiļjeva/Bērzkalna
F grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts    
3 3 Čiževska/Bogdanoviča Freiberga/Tipāne 21:12 F1 Rozenfelde/Vilsone
4 3 Spalva/Anaņjeva Rozenfelde/Vilsone 9:21 F2 Čiževska/Bogdanoviča
7 3 Čiževska/Bogdanoviča Rozenfelde/Vilsone 21:23 F3 Spalva/Anaņjeva
8 3 Freiberga/Tipāne Spalva/Anaņjeva 7:21 F4 Freiberga/Tipāne
 
Izslēgšanas spēļu rezultāti: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019-jaunietes/2-3posms-u13-liepaja/0/rezultati-pamatturnirs