2-2.posms U15 Cēsis

Informācija

Vieta: Cēsis, Pilsētas stadions, Valmieras iela 6

Laiks: 2. jūlijs

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam

Pieteikšanās: līdz 30. jūnijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019-jaunietes/registracija 

2. jūlijs  U15 meitenes
9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
Kvalifikācijas rezultāti:
 
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts
1 10:00 3 Strode/Želtkovska Ziediņa/Razenovska 13:21
2 10:00 4 Smildzēja/Dinsberga Katane/Prockalova 13:21

Pamatturnīra apakšgrupu rezultāti:

A grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
1 4 Griņoka/Deruka Katane/Prockalova 21:15 A1 Griņoka/Deruka
2 4 Briede/Vaivode Štolca/Stjade 4:21 A2 Štolca/Stjade
5 4 Griņoka/Deruka Štolca/Stjade 21:13 A3 Katane/Prockalova
6 4 Katane/Prockalova Briede/Vaivode 21:6 A4 Briede/Vaivode
B grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
3 4 Regute/Kapele Ziediņa/Razenovska 21:12 B1 Kirilova/Rubika
4 4 Kirilova/Rubika Maderniece/Kokoriša 21:13 B2 Regute/Kapele
7 4 Regute/Kapele Kirilova/Rubika 25:27 B3 Maderniece/Kokoriša
8 4 Ziediņa/Razenovska Maderniece/Kokoriša 6:21 B4 Ziediņa/Razenovska
C grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
1 3 Martīnī/Pundure Astašonoka/Kapusta 21:9 C1 Martīnī/Pundure
2 3 Rumaka/Kezika Zālīte/Vīksne 21:16 C2 Rumaka/Kezika
5 3 Martīnī/Pundure Rumaka/Kezika 21:8 C3 Astašonoka/Kapusta
6 3 Astašonoka/Kapusta Zālīte/Vīksne 21:5 C4 Zālīte/Vīksne
D grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
3 3 Zeiļuka/Rudzīte Kalniņa/Kaurāte 21:8 D1 Zeiļuka/Rudzīte
4 3 Rumaka/Dovgaja Andrējeva/Eglīte 21:12 D2 Rumaka/Dovgaja
7 3 Zeiļuka/Rudzīte Rumaka/Dovgaja 21:8 D3 Kalniņa/Kaurāte
8 3 Kalniņa/Kaurāte Andrējeva/Eglīte 21:19 D4 Andrējeva/Eglīte
E grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
1 2 Veigelte/Mellupe Trezune/Čakste 24:22 E1 Grīnberga/Ēbere
2 2 Grīnberga/Ēbere Raituma/Juraševska 21:6 E2 Veigelte/Mellupe
5 2 Veigelte/Mellupe Grīnberga/Ēbere 18:21 E3 Trezune/Čakste
6 2 Trezune/Čakste Raituma/Juraševska 21:17 E4 Raituma/Juraševska
F grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
3 2 Trušinska/Āboltiņa Kola/Ozoliņa 21:9 F1 Trušinska/Āboltiņa
4 2 Nikolājeva/Mārtinsone Valerte/Blaka 16:21 F2 Valerte/Blaka
7 2 Trušinska/Āboltiņa Valerte/Blaka 21:8 F3 Kola/Ozoliņa
8 2 Kola/Ozoliņa Nikolājeva/Mārtinsone 22:20 F4 Nikolājeva/Mārtinsone
G grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
1 1 Katane/Katane Zēles/Sūniņa 21:9 G1 Brokāne/Izotova
2 1 Čakša/Jēgermane Brokāne/Izotova 5:21 G2 Katane/Katane
5 1 Katane/Katane Brokāne/Izotova 9:21 G3 Čakša/Jēgermane
6 1 Zēles/Sūniņa Čakša/Jēgermane 15:21 G4 Zēles/Sūniņa
H grupa
Nr. Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts   Vietas
3 1 Kurtiša/Kurtiša Lubgane/Lubgane 21:16 H1 Kurtiša/Kurtiša
4 1 Šņepste/Kuldperka Bērziņa/Leinasare 9:21 H2 Bērziņa/Leinasare
7 1 Kurtiša/Kurtiša Bērziņa/Leinasare 21:3 H3 Lubgane/Lubgane
8 1 Lubgane/Lubgane Šņepste/Kuldperka 21:19 H4 Šņepste/Kuldperka

Izslēgšanas spēļu rezultāti: šeit http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019-jaunietes/2-2posms-u15-cesis/0/rezultati-pamatturnirs