2-1.posms U17 Ventspils

Informācija

Vieta: Ventspils, Ventspils Dienvidu pludmale, Pludmales stadions

Laiks: 26. jūnijs

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam

Pieteikšanās: līdz 23. jūnijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019-jaunietes/registracija

27. jūnijs  U17 meitenes
9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
 
Rezultāti:
Apakšgrupu spēļu kārta:
 
A grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1 10:15 1 Kirilova/Žukovska bye   A1 Kirilova/Žukovska
2 10:30 1 Rastegajeva/Rakhmanova Alseika/Ugna 21:19 A2 Rastegajeva/Rakhmanova
3 11:15 1 Kirilova/Žukovska Rastegajeva/Rakhmanova 21:9 A3 Alseika/Ugna
4 11:30 1 Alseika/Ugna bye   A4 bye
B grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1 10:45 1 Vasiljeva/Pundure bye   B1 Vasiljeva/Pundure
2 11:00 1 Benediktova/Klaucāne Pļaviņa/Mārtinsone 21:8 B2 Benediktova/Klaucāne
3 11:45 1 Vasiljeva/Pundure Benediktova/Klaucāne 21:10 B3 Pļaviņa/Mārtinsone
4 12:00 1 Pļaviņa/Mārtinsone bye   B4 bye
C grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1 10:15 2 Dubro/Kozlova bye   C1 Skudra/Cepurīte
2 10:30 2 Skudra/Cepurīte Budļevska/Rozevska 21:13 C2 Dubro/Kozlova
3 11:15 2 Dubro/Kozlova Skudra/Cepurīte 14:21 C3 Budļevska/Rozevska
4 11:30 2 Budļevska/Rozevska bye   C4 bye
D grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1 10:45 2 Mazure-Mago/Lauska bye   D1 Liepājniece/Ozoliņa
2 11:00 2 Liepājniece/Ozoliņa Sadauskaite/Višemirska 21:7 D2 Mazure-Mago/Lauska
3 11:45 2 Mazure-Mago/Lauska Liepājniece/Ozoliņa 17:21 D3 Sadauskaite/Višemirska
4 12:00 2 Sadauskaite/Višemirska bye   D4 bye
E grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1 10:15 3 Kļaviņa/Martini bye   E1 Šiško/Frickausa
2 10:30 3 Marheļa/Karpinska Šiško/Frickausa 11:21 E2 Kļaviņa/Martini
3 11:15 3 Kļaviņa/Martini Šiško/Frickausa 16:21 E3 Marheļa/Karpinska
4 11:30 3 Marheļa/Karpinska bye   E4 bye
F grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1 10:15 4 Ozoliņa/Deksne bye   F1 Lūse/Melnalksne
2 10:30 4 Kurtiša/Kurtiša Lūse/Melnalksne 14:21 F2 Ozoliņa/Deksne
3 11:15 4 Ozoliņa/Deksne Lūse/Melnalksne 11:21 F3 Kurtiša/Kurtiša
4 11:30 4 Kurtiša/Kurtiša bye   F4 bye
G grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1 10:45 3 Šnore/Eksta Rīta/Kalniņa 9:21 G1 Tramdaka/Visocka
2 11:00 3 Tramdaka/Visocka Jakovļeva/Benuševica 21:13 G2 Rīta/Kalniņa
3 11:45 3 Rīta/Kalniņa Tramdaka/Visocka 21:23 G3 Šnore/Eksta
4 12:00 3 Šnore/Eksta Jakovļeva/Benuševica 21:13 G4 Jakovļeva/Benuševica
H grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1 10:45 4 Cveigele/Mellupe Krecere/Ozola 15:21 H1 Valdmane/Ažēna
2 11:00 4 Valdmane/Ažēna Zonenberga/Mušinska 21:18 H2 Krecere/Ozola
3 11:45 4 Krecere/Ozola Valdmane/Ažēna 16:21 H3 Zonenberga/Mušinska
4 12:00 4 Cveigele/Mellupe Zonenberga/Mušinska 19:21 H4 Cveigele/Mellupe