1.posms Vecāķi Beach Fest / U15

Informācija

REZULTĀTI:
 
Latvijas Jaunatnes čempionāts 1.posms U17 vecuma grupā meitenēm, Vecāķi, Rīga
Nr. 1. spēlētājs Punkti 2.spēlētājs Punkti Punkti kopā
1 Katrīna Lukstiņa 2003  75 Terēze Grants 2004 75 150
2 Marta Paula Markovska 2004  70 Loreta Kirilova 2005 70 140
3 Anete Pundure 2005  65 Evelīna Rutkovska 2003 65 130
4 Rēzija Mazure-Mago 2004  60 Ieva Valdmane 2005 60 120
5.-8. Rebeka Rīna 2003 55 Karīna Berņa-Staša 2003 55 110
5.-8. Vaira Reinsone 2004  55 Paula Žukovska 2004 55 110
5.-8. Jekaterina Kozlova 2003  55 Ilana Dubro 2003 55 110
5.-8. Elīna Mičule 2003  55 Amanda Lucijanova 2003 55 110
9.-16. Alise Eksta 2003  45 Gerda Šnore 2003 45 90
9.-16. Kitija Kuzņecova 2005  45 Elza Ivanova 2005 45 90
9.-16. Liāra Ozoliņa 2005  45 Līva Katrīna Deksne 2005 45 90
9.-16. Sindija Turauska 2003  45 Laine Lauska 2004 45 90
9.-16. Kate Vasiljeva 2004  45 Elīza Dreimane 2004 45 90
9.-16. Emīlija Cveigele 2003  45 Elze Mellupe 2003 45 90
9.-16. Ance Kļaviņa 2004  45 Katrīna Benediktova 2004 45 90
9.-16. Līva Vāvere 2004  45 Justīne Kleina 2004 45 90
17.-24. Linda Kurtiša 2005  30 Elīna Kurtiša 2005 30 60
17.-24. Katrīna Šņore 2004  30 Rendija Spriņģe 2004 30 60
17.-24. Madara Tramdaka 2004  30 Aleksandra Visocka 2004 30 60
17.-24. Anna Cepurīte 2005  30 Luīze Skudra 2004 30 60
17.-24. Beāte Liepājniece 2003  30 Anija Paula Ozoliņa 2003 30 60
17.-24. Viktorija Žukova 2003  30 Laura Lucatnika 2003 30 60
17.-24. Rēzija Ziediņa 2004  30 Agate Katane 2005 30 60
17.-24. Zaiga Kalvāne 2004  30 Elizabete Abzalone 2004 30 60
25.-32. Evija Giela 2005  20 Heilija Laima Keirāne 2005 20 40
25.-32. Silva Lūse 2003  20 Jete Riņķe 2003 20 40
25.-32. Sabina Rakhmanova 2003  20 Sita Rastegajeva 2004 20 40
25.-32. Annija Kursiete 2004  20 Daniela Koņuhova 2004 20 40
25.-32. Linda Strihora 2003  20 Loreta Matvejeva 2003 20 40
25.-32. Grēta Jirgena 2004  20 Nikola Anna Beiere 2004 20 40
25.-32. Anastasija Šarakova 2003  20 Dana Ažēna 2004 20 40
25.-32. Viktorija Vendina 2004  20 Sanita Zute 2004 20 40
33.-40. Anna Pļaviņa 2004  18 Loreta Mārtinsone 2006 18 36
33.-40. Evelīna Nagliša 2004  18 Elīna Pluta 2005 18 36
33.-40. Sanda Ugna 2003  18 Vanesa Alseika 2003 18 36
33.-40. Adelīna Grišāne 2003  18 Samanta Biete 2005 18 36
33.-40. Aleksandra Dubovska 2005  18 Miranda Ivanova 2004 18 36
33.-40. Sanija Bērziņa 2006  18 Amanda Zālīte 2005 18 36
33.-40. Madara Šņickovska 2005  18 Novožilova 2003 18 36
33.-40. Elīna Elizabete Runce 2003  18 Sabīne Bitmane 2003 18 36
41.-56. Samanta Augustova 2004  2 Viktorija Ševcova 2004 2 4
41.-56. Elizabete Timbra 2004  2 L........... Petere .... 2 4
41.-56. Hanna Cinovska 2003  2 Megija Vilka 2004 2 4
41.-56. Sančeta Šmite 2003  2 Paula Spurķe 2003 2 4
41.-56. Tīna Valerte 2005  2 Marika Klaucāne 2004 2 4
41.-56. Ieva Zonenberga 2004  2 Sintija Mušinska 2004 2 4
41.-56. Estere Kaķerāne 2004  2 Alise Juršāne-Piņķe 2004 2 4
41.-56. Anželika Gribute 2004  2 Valērija Mihejeva 2004 2 4
41.-56. Elīza Līva Kalniņa 2004 2 Samanta Jeruševica 2003 2 4
41.-56. Anna Marija Vasitčenkova 2004  2 Anna Larkina 2004 2 4
41.-56. Marta Krecere 2004  2 Vanesa Ozola 2003 2 4
41.-56. Valērija Kurilo 2004  2 Arita Berga 2004 2 4
41.-56. Evelīna Benuševica 2004  2 Keita Patrīcija Jakovļeva 2004 2 4
41.-56. Enija Čečiņa 2004  2 Elīna Boldāne 2005 2 4
41.-56. Ketija Haritončuka 2004  2 Patrīcija Lučka 2004 2 4
41.-56. Daniela Roberta Bila 2003  2 Eva Milzere 2003 2 4
 
 
Laiks un vieta:
2019 . gada 5.- 6. jūnijs, Vecāķi ( pludmales volejbola stadionā pie glābšanas stacijas)
 
5. jūnijs U13 U17
8.00 - 8.45 reģistrēšanās
9.00 - 10.00 kvalifikācija
10.00 - 10.15 atklāšana
10.30 - 18.00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
 
6. jūnijs U15 U19
8.00 - 8.45 reģistrēšanās
9.00 - 10.00 kvalifikācija
10.00 - 10.15 atklāšana
10.30 - 18.00 pamatsacensības
18.15 Apbalvošana
19.30 paraugspēle starp Pļaviņš / Točs pret Samoilovs / Šmēdiņš 
 
Pieteikšanās un reģistrācija – Sacensību pieteikšanās būs atvērta www.osands.lv vienu nedēļu pirms
turnīra, no 27. – 31. maijam.
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos
uz turnīru.
Komandu reģistrācija notiek sekretariātā turnīra dienā.
 
Vairāk info: https://pafbetosands.com/vecaku-beach-fest2019-programma/?fbclid=IwAR1dBMemHJRs5H45inP-iAWjd_LOku9h8JnMs_nEuafxOVfBDC9ejPePj2c