P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
25 26 27 28 1 2 3

Jaunumi

Veselības apsvērumu dēļ Samoilovs un Šmēdiņš izstājas pirms astotdaļfināla Hāgā

Ziņas

Veselības apsvērumu dēļ Samoilovs un Šmēdiņš izstājas pirms astotdaļfināla Hāgā

Nīderlandē turpinās Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīrs pludmales volejbolā. Hāgas hallē notiekošajā pamatturnīrā Latvijas vadošais duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš šodien salīdzinoši viegli pieveica mazpazīstamus vāciešus (2-0) un iekļuva astotdaļfinālā, taču veselības apsvērumu dēļ mūsējie izstājās.

Graudiņa un Kravčenoka turpinās spēlēt kopā

Pēc tikšanās vakar Latvijas Volejbola federācijā pieņemts lēmums, ka Latvijas labākās pludmales volejbolistes Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka turpinās startēt kopā.

Brailko un Namiķe Ļubļanā izcīna 4. vietu

Pasaules tūres posmā Ļubļanā Varvara Brailko un Anete Namiķe izcīnīja augsto 4. vietu, bet Kristaps Šmits ar Mihailu Samoilovu ierindojās dalītā 5. vietā.

Latvieši Vaikiki tiek līdz pusfinālam

Trešajā “Korta karaļu” posmā Vaikiki (ASV) Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš aizspēlējās līdz pusfinālam. Uzvarēja mājinieki Džeiks Gibs un Teilors Krabs.

Gabdulļins un Samoilovs Erevānā ieņem 2. vietu

Sezonas trešajā Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) posmā pludmales volejbolā Erevānā Mihails Samoilovs un Matīss Gabdulļins tika līdz finālam, piekāpjoties tikai iepriekšējā EEVZA posmā Ventspilī uzņemtajam Baltkrievijas duetam.

Latvieši Antverpenē finišē 1. kārtā

Otrajā “Korta karaļu” posmā Antverpenē (Beļģija) Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš izstājās 1. kārtā.

Tīna Laura Graudiņa – labākā debitante

Arī sievietēm lauvas tiesu pasaules tūres balvu nopelnīja pasaules ranga līderes – brazīlietes Agata Bednarčuka un Eduarda “Duda” Lizboa. Viena atzinība ceļos arī uz Latviju. Labākās debitantes balvu ar krievieti Svetlanu Holominu dala Tīna Laura Graudiņa.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv