P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
29 30 31 1 2 3 4

Jaunumi

EIROPAS ČEMPIONĀTA FINĀLS PLUDMALES VOLEJBOLĀ ŠOGAD JŪRMALĀ

Ziņas

EIROPAS ČEMPIONĀTA FINĀLS PLUDMALES VOLEJBOLĀ ŠOGAD JŪRMALĀ

Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) pludmales volejbola Eiropas čempionāta fināls šogad no 16. līdz 20. augustam norisināsies lielākajā kūrortpilsētā Baltijas jūras krastā – Jūrmalā, kur tiks noskaidroti ne tikai jaunie Eiropas čempioni, bet arī sadalīts 200 000 EUR liels balvu fonds.

GRAUDIŅA UN KRAVČENOKA SEZONU IESĀK AR TREŠO VIETU

Pludmales volejbola sezonu EEVZA 1. posmā ar trešo vietu Ukrainas pilsētā Koropovā uzsākusi Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka.

ERGO OPEN 2017 SEZONA SĀKAS AR SAMOILOVA UN ŠMĒDIŅA UZVARU

Nedēļas nogalē Ventspilī sākās Latvijas čempionāts pludmales volejbolā ERGO OPEN 2017, un tajā uzvarēja pasaules ranga līderi Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs. Sacensības notika jaunajā pludmales volejbola stadionā, un skatītājiem tā bija ne tikai iespēja pavadīt brīvdienas un vērot aizraujošas spēles, bet arī piedalīties konkursos un iegūt balvas no čempionāta atbalstītājiem.

GRAUDIŅA UN KRAVČENOKA IEKĻŪST ASTOTDAĻFINĀLĀ

EEVZA 1. posmu pludmales volejbolā ar divām pārliecinošām uzvarām Ukrainas pilsētā Koropovā sākusi Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka.

ERGO OPEN 2017 SEZONA SĀKAS VENTSPILĪ

Jau šajā nedēļas nogalē – 20. maijā – Ventspilī sāksies Latvijas čempionāta pludmales volejbolā ERGO OPEN 2017 pirmais posms, bet dienu vēlāk tiks noskaidroti posma uzvarētāji. Sacensības notiks jaunajā pludmales volejbola stadionā, kura atklāšana paredzēta sestdien, pulksten 11:00. Skatītājiem šī būs ne tikai iespēja pavadīt brīvdienas, skatoties aizraujošas spēles, bet arī piedalīties konkursos un iegūt balvas no čempionāta atbalstītājiem.

EEVZA ČEMPIONĀTS PLUDMALES VOLEJBOLĀ SĀKSIES KOROPOVĀ

Kamēr vīrieši dalīs pirmā ERGO OPEN 2017 Latvijas čempionāta pludmales volejbolā 1. posma balvas Ventspilī, no 19. līdz 21. maijam Ukrainas pilsēta Koropova atklās šīs sezonas EEVZA pludmales volejbola seriālu, kurā piedalīsies tikai sieviešu dueti.

DOTS STARTS LATVIJAS PLUDMALES VOLEJBOLA ČEMPIONĀTA ERGO OPEN 2017 SEZONAI

20. maijā Ventspilī tiks dots starts ERGO OPEN Latvijas pludmales volejbola sezonai, kas tiks aizvadīta piecos posmos vīriešu un sieviešu duetiem, bet augustā tiks noskaidroti Latvijas čempioni. Jau piekto gadu aizraujošu čempionāta norisi palīdz nodrošināt apdrošināšanas sabiedrība ERGO.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv