P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7

Jaunumi

SAMOILOVS/ŠMĒDIŅŠ FORTLODERDEILAS MAJOR BEIDZ PLAY-OFF 1.KĀRTĀ

Ziņas

SAMOILOVS/ŠMĒDIŅŠ FORTLODERDEILAS MAJOR BEIDZ PLAY-OFF 1.KĀRTĀ

Ceturtdien vēlu vakarā Fortloderdeilas Major sērijas turnīra izslēgšanas spēļu 1. kārtu nepārvarēja Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

FORTLODERDEILAS MAJOR GRUPU TURNĪRU PĀRVAR SAMOILOVS/ŠMĒDIŅŠ [papildināts]

Ceturtdien Floridā izslēgšanas turnīrā iekļuvis Latvijas spēcīgākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri grupu turnīra pēdējā spēlē ar 2:1 (19, -15, 12) apspēlēja Krievijas duetu Vjačeslavs Krasiļņikovs/Ņikita Ļamins.

FORTLODERDEILAS MAJOR TURNĪRA UZVARA SAMOILOVAM/ŠMĒDIŅAM

Trešdien Floridā sākās jaunā pludmales volejbola sezona. Fortloderdeilā Latvijas duetiem tā sākās ar zaudējumiem.

LATVIEŠI UZSĀKS FORTLODERDEILAS MAJOR PAMATTURNĪRU

Šodien pirmās Pasaules kausa posma Fortloderdeilas Major pamatturnīra spēlēs aizvadīs abi Latvijas pāri - Jānis Smēdiņš/Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža.

LATVIEŠIEM ZAUDĒJUMS FORTLODERDEILAS MAJOR IEVADĀ

Šodien Floridā sākusies jaunā pludmales volejbola sezona. Fortloderdeilā kā pirmie no trim Latvijas duetiem laukumā devās Edgars Točs un Rihards Finsters, lai kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā tiktos ar Vācijas pārstāvjiem Benetu un Davidu Poņevaciem.

JŪRMALĀ NORISINĀSIES NOSLĒDZOŠAIS ERGO OPEN 2016 POSMS

Šajā nedēļas nogalē Jūrmalas pludmales centrā Majoros tiks aizvadīts šīs sezonas noslēdzošais Latvijas čempionāta pludmales volejbolā ERGO OPEN 2016 posms. Tas iekļauts arī Austrumeiropas Volejbola Zonālās asociācijas (EEVZA) kalendārā, tādēļ par godalgām cīnīsies arī daudz ārzemju sportistu.

NOSKAIDROTI LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONI PLUDMALES VOLEJBOLĀ

9. un 10. augustā ar spēlēm Pludmale Rīga stadionā tikuši noskaidroti Latvijas jaunatnes čempioni pludmales volejbolā U13, U15, U17 un U19 vecuma grupās meitenēm un zēniem.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv