P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
28 29 30 31 1 2 3

Jaunumi

SUDRABS JŪRMALĀ – DIVU VIETU KĀPUMS PASAULES RANGĀ

Ziņas

SUDRABS JŪRMALĀ – DIVU VIETU KĀPUMS PASAULES RANGĀ

Jaunākajā pasaules rangā Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs atkal ir pirmā desmitnieka dalībnieki. Viņi pacēlušies par divām vietām. Strauju kāpumu pēc iekļūšanas Eiropas meistarsacīkšu astoņu labāko komandu vidū piedzīvojis labākais Latvijas sieviešu duets Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa, kas tagad pasaulē ierindojas 45. vietā.

VOLEJBOLISTI AR ZAUDĒJUMU SĀK UNIVERSIĀDI

Ar zaudējumu universiādi Taivānas galvaspilsētā Taipejā uzsākušas Latvijas volejbola izlases.

JŪRMALĀ UZVAR ITĀĻI UN VĀCIETES

Eiropas čempionāta finālā Jūrmalā uzvaru svinēja Itālijas pludmales volejbolisti Paolo Nikolai un Daniele Lupo, kas finālā pārspēja mājinieku favorītus Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, un Vācijas sportistes Nadja Glencke un Jūlija Grosnere.

JŪRMALĀ 2014. GADA FINĀLA ATKĀRTOJUMS

Eiropas čempionāta finālā Jūrmalā tiksies Latvijas un Itālijas pludmales volejbolisti, bet sieviešu turnīrā, kur pusfināli būs tikai rīt, tiks kronētas jaunas čempiones.

LATVIEŠI TURPINA PRETENDĒT UZ MEDAĻĀM!

Arī pēc Eiropas čempionāta trešās dienas Jūrmalā Latvijas pludmales volejbola dueti turpina pretendēt uz godalgām. Ceturtdaļfinālā rīt spēlēs Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža, bet jau pusfinālā ir Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs.

GRAUDIŅA UN KRAVČENOKA PĀRSTEIDZ VISUS

Pirms Eiropas čempionāta Jūrmalā kaut par vienu uzvaru grupā un iekļūšanu izslēgšanas spēļu turnīrā sapņoja visas Latvijas pludmales volejbolistes. Viens no duetiem normu pārpildīja trīskārt, bet pārējiem gadījās ne tikai pa kādai spilgtai epizodei, bet pat setam.

ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS UZVAR GRUPĀ

Eiropas čempionāta izslēgšanas spēlēs Jūrmalā iekļuvuši trīs no četriem Latvijas pludmales volejbola duetiem. Lai arī visās cīņās atzīstami spēlēja Toms Šmēdiņš un Aleksandrs Solovejs, viņiem sacensības turpināsies tribīnēs.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv