P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
29 30 31 1 2 3 4

Jaunumi

Latvieši Vaikiki tiek līdz pusfinālam

Ziņas

Latvieši Vaikiki tiek līdz pusfinālam

Trešajā “Korta karaļu” posmā Vaikiki (ASV) Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš aizspēlējās līdz pusfinālam. Uzvarēja mājinieki Džeiks Gibs un Teilors Krabs.

Gabdulļins un Samoilovs Erevānā ieņem 2. vietu

Sezonas trešajā Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) posmā pludmales volejbolā Erevānā Mihails Samoilovs un Matīss Gabdulļins tika līdz finālam, piekāpjoties tikai iepriekšējā EEVZA posmā Ventspilī uzņemtajam Baltkrievijas duetam.

Latvieši Antverpenē finišē 1. kārtā

Otrajā “Korta karaļu” posmā Antverpenē (Beļģija) Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš izstājās 1. kārtā.

Tīna Laura Graudiņa – labākā debitante

Arī sievietēm lauvas tiesu pasaules tūres balvu nopelnīja pasaules ranga līderes – brazīlietes Agata Bednarčuka un Eduarda “Duda” Lizboa. Viena atzinība ceļos arī uz Latviju. Labākās debitantes balvu ar krievieti Svetlanu Holominu dala Tīna Laura Graudiņa.

Latvijas kausa izcīņa Doma laukumā

Doma laukumā izbērtas gandrīz 300 tonnas smilšu, un tapis pludmales volejbola laukums, uz kura visas šīs nedēļas garumā norisināsies “Rīgas pludmales volejbola nedēļas” aktivitātes. Katru dienu notiks aizraujoši pasākumi, kuros spēkus smilšu laukumos varēs izmēģināt gan bērni, jaunieši un amatieri, gan arī profesionāļi.

Latvijas – Baltkrievijas finālos sižets – atšķirīgs

“ERGO Open 2018” Latvijas čempionāts beidzies ar posmu Ventspilī, kurā uzvaru svinēja Anastasija Kravčenoka ar Alisi Leci un Baltkrievijas duets Aļaksandrs Dzjadkous/Pavels Pjatruška. Pārsteigumu pēdējā posmā netrūka, bet līdzjutēji bez aizraujošām cīņām nelaida garām iespēju piedalīties konkursos un iegūt čempionāta atbalstītāju sagādātās balvas.

Šonedēļ finišē “ERGO Open 2018”

“ERGO Open 2018” aizsākās un arī noslēgsies ar posmu Ventspilī, kurā tiks sadalīts 3000 eiro balvu fonds. Vienlaicīgi šis būs arī Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas posms Latvijā ar Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Lietuvas duetu piedalīšanos. Skatītājiem garantētas aizraujošas spēles, iespēja piedalīties konkursos un iegūt atbalstītāju sagādātas balvas.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv