Sekretariāts

Arnis Tunte  - Ģenerālsekretārs, T. +371 26347703, arnis.tunte@volejbols.lv
 
Sandra Budkēviča - Jaunatnes sacensību koordinatore, T. +371 26188150, sandra@volejbols.lv
 
Entuziastu Volejbola līga - Klasiskā volejbola sacensību organizatori, T. +371 26427173, janis@evl.lv
 
Artūrs Vitkovskis - Latvijas nacionālo izlašu koordinators, T. +371 28009982, arturs@volejbols.lv
 
Ieva Rutka - Sabiedrisko attiecību speciāliste, T. +371 28616492, ieva@volejbols.lv
 
Elza Breidaka - Lietvede, T +371 29368855, elza@volejbols.lv 
 
Sandra Selga - Latvijas nacionālo pludmales volejbola izlašu koordinatore,  T +371 29341654, sandra.selga@volejbols.lv
 
Toms Šmēdiņš - Pludmales volejbola sacensību direktors, T +371 26101226, toms@volejbols.lv
 
Pludmales volejbola izspēles un izspēļus sistēmas jautājumos rakstīt uz beach@volejbols.lv

Andrejostas iela 17, Rīga, LV-1045, lvf@volejbols.lv, T. 67869774, darba laiks no plkst. 9:00 līdz 17:00

E-pasts
Ziņojums
Piekrītu datu apstrādei Noteikumi