Sekretariāts

Gunta Aizporiete - Ģenerālsekretāre, T. +371 22300343, gunta@volejbols.lv
 
Sandra Budkēviča - Jaunatnes sacensību koordinatore, T. +371 26188150, sandra@volejbols.lv
 
Liene Brīkše - Klasiskā volejbola sacensību koordinatore, T. +371 26191094, liene.brikse@volejbols.lv
 
Artūrs Vitkovskis - Latvijas nacionālo izlašu koordinators, T. +371 28009982, arturs@volejbols.lv
 
Lelde Blumberga - Sabiedrisko attiecību speciāliste, T. +371 27791066, lelde@volejbols.lv
 
Ruta Millere-Celmiņa  - Mārketinga un sabiedrisko attiecību projektu vadītāja, T. +371 26116343,  ruta@volejbols.lv
 
Elza Breidaka - Lietvede, T +371 29368855, elza@volejbols.lv 
 
Sandra Selga - Latvijas nacionālo pludmales volejbola izlašu koordinatore,  T +371 29341654, sandra.selga@volejbols.lv
 
Dana Timma - Pludmales volejbola sacensību koordinatore T.  +371 29558993, dana.timma@volejbols.lv 
 
Pludmales volejbola izspēles un izspēļus sistēmas jautājumos rakstīt uz beach@volejbols.lv

Andrejostas iela 17, Rīga, LV-1045, lvf@volejbols.lv, T. 67869774, darba laiks no plkst. 9:00 līdz 17:00

E-pasts
Ziņojums
Piekrītu datu apstrādei Noteikumi