P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Jaunumi

Ilvija Širjakova – ar pilnu atdevi volejbola laukumā un dzīvē

Ziņas

Ilvija Širjakova – ar pilnu atdevi volejbola laukumā un dzīvē

Jau otro gadu Latvijas Volejbola federācija (LVF) rīko labdarības akciju volejbola vecmeistaru atbalstam. Viena no četrām LVF Senioru komisijas izvirzītām personām, kam šogad ar akcijā “Nepaliec vienaldzīgs un ziedo” savāktajiem līdzekļiem tiks sniegta palīdzība, ir Ilvija Širjakova.

Petrovs svin jau piekto uzvaru pēc kārtas Krievijā

Deniss Petrovs 2021. gadā Krievijas čempionātā svinējis jau piekto panākumu pēc kārtas, Toms Vanags kļuva par rezultatīvāko mača spēlētāju Čehijā, kamēr Hermans Egleskalns ar 19 punktiem sekmēja Pirejas kluba uzvaru Grieķijā. Divas uzvaras Ukrainā Uģa Krastiņa vadītajai Ļvivas vienībai, bet Somijā pa abiem trīs uzvaras izcīnīja Romāns Saušs un Markuss Cielavs.

SK "Jēkabpils Lūši" mājas spēlē piekāpjas līgas titulētākajai komandai Tallinas “Selver”

Zaudējumu “Credit 24” meistarlīgas spēlē piedzīvojusi SK “Jēkabpils Lūši” komanda, kas šodien Jēkabpilī sacentās ar seškārtējiem līgas čempioniem Tallinas “Selver” volejbolistiem, ciešot sakāvi ar 0:3 (18:25, 24:26, 20:25).

Šodien paredzētā spēle “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” pret “Selver” ir atcelta

23.01.2021. paredzētā “Credit24” meistarlīgas spēle starp Latvijas komandu “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” un Igaunijas komandu “Selver” šodien nenotiks. Pārceltās spēles norises laiks tiks paziņots tuvākajā laikā.

Credit24” meistarlīgā uz Jūrmalu un Jēkabpili brauc līgas titulētākā komanda Tallinas “Selver”

Iepriekšējā nedēļas nogalē “Credit24” meistarlīgā pa divām spēlēm pret Igaunijas komandām mājās uzvarēja “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” un SK “Jēkabpils Lūši”. Vai viņi to pašu varēs izdarīt arī ar vairākkārtējiem līgas čempioniem Tallinas “Selver”?

Mārtiņš Elefants – meistars tīkla vidū un uz tiesneša paaugstinājuma

Jau otro gadu Latvijas Volejbola federācija (LVF) rīko labdarības akciju volejbola vecmeistaru atbalstam. Viena no četrām LVF Senioru komisijas izvirzītām personām, kam šogad ar akcijā “Nepaliec vienaldzīgs un ziedo!” savāktajiem līdzekļiem tiks sniegta palīdzība, ir ilggadējais “Radiotehniķa” meistarkomandas spēlētājs, vēlāk – tiesnesis, Mārtiņš Elefants.

#TEIRDARBS Konkurss Latvijas Junioru pludmales volejbola izlases treneris/e - MEITENĒM

Latvijas Volejbola federācija (LVF) izsludina konkursu uz Junioru pludmales volejbola trenera amatu - MEITENĒM

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv