Rīgas Mērs sveic galvaspilsētas sportistus par augstiem sasniegumiem sportā

Vakar, 23. septembrī Rātsnamā notika pieņemšana pie Rīgas Mēra Mārtiņa Staķa, kurš pasniedza naudas balvas galvaspilsētas sportistiem un viņu treneriem, par augstiem sasniegumiem sportā 2020. gadā, kā arī par sasniegumiem Olimpiskajās un Paralimpiskajās spēlēs Tokijā.

24/09/2021

Lai novērtētu sportistu ieguldīto darbu un augstos sasniegumus, nesot arī pilsētas vārdu pasaulē, Staķa kungs, kopā ar kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāju Ivetu Ratnīku, ielūdza sportistus uz kopīgu tikšanos Rātsnamā, Sēžu zālē. Šo sportistu vidū bija arī mūsu pludmales volejbola olimpiskais vīriešu duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kopā ar treneri Genādiju Samoilovu, kuri šīs vasaras Olimpiskajās spēlēs Tokijā ieguva augsto ceturto vietu.

Balvas pasniegt bija ieradušies Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks, Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Māris Krastiņš un Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna.

Kopā ar mūsu sportistiem, uz pieņemšanu devās arī Latvijas Volejbola federācijas prezidents Jānis Buks un Arnis Tunte, kurš ar 1. oktobri oficiāli sāks pildīt Volejbola federācijas ģenerālsekretāra pienākumus.

Jāpiemin, ka olimpiskā dueta sezona vēl nav pavisam noslēgusies, jo priekšā vēl viens aizraujošs pludmales volejbola pārbaudījums. No 6. līdz 10. oktobrim, Sardīnijā notiks Pasaules tūres finālposms, kurā Pļaviņš un Točs ieguva “wild kard” iespēju sacensties kopā ar 9 labākajiem pasaules pāriem par augstāko vietu uz pjedestāla.

Foto: Renārs Koris