Latvijas Volejbola federācijas Ģenerālsekretāra vietu ieņems Arnis Tunte

15. septembra Padomes sēdes laikā, vienbalsīgi tika pieņemts lēmums par Latvijas Volejbola federācijas Ģenerālsekretāru iecelt Arni Tunti.

16/09/2021

Ar 1. oktobri Arnis Tunte oficiāli ieņems jauno amatu, tādējādi aizstājot Kasparu Timermani, kurš kopš 1. jūnija pilda Ģenerālsekretāra pienākumus un, pēc esošo pienākumu nodošanas, turpinās darboties kā Valdes loceklis.

Ikdienā Arnis ir cieši saistīts ar volejbolu gan kā ilggadējs spēlētājs, gan arī klasiskā volejbola RTU/Robežsardzes komandas menedžeris un “O-Sands” pludmales volejbola centra vadītājs, tādējādi ļoti labi pārzinot visas volejbola dzīves puses. Sarunā ar Arni, viņš piebilst: “Tā ir iespēja gan uzsākt ko jaunu, gan arī turpināt jau aizsāktās lietas, kā arī man pašam iespēja izdarīt ko vairāk tieši volejbolā. Manuprāt, ir laiks ienest jaunas vēsmas Latvijas volejbola dzīvē un pašam sev uzstādīt jaunus mērķus un uzdevumus.”

Savukārt Latvijas Volejbola federācijas prezidents Jānis Buks par pieņemto vienbalsīgo lēmumu izsakās, ka viņaprāt Arnis ir ļoti piemērots šim amatam. Vaicāts kāpēc, viņš uzsver: ”Arnis jau no bērnības ir dziļi iekšā sportā un sevi īpaši ir atdevis volejbolam. Un ne ar skaistiem vārdiem, bet ar reāliem darbiem, kas zina un izprot volejbola būtību. Viņš ir lielisks organizators ar izcilām menedžera kvalitātēm. Arnis ir neatkarīgs un reizēm spurains, taču prot ieklausīties cilvēkos un tos sadzirdēt. Viņš ir labs komandas spēlētājs ar milzu darba spējām, kam rūp volejbola sistēmas attīstība ilgtermiņā, un šajos jautājumos mums ir ļoti līdzīgs redzējums. Ar Arņa pievienošanos volejbola saime ir ieguvusi lielisku vadītāju!”

Arnis ir iecelts arī kā Valdes loceklis un šīs dienas Valdes sēdē jau iepazinās ar daļu no gaidāmajiem pienākumiem. Kopumā sēdē tika lemts par Jaunatnes klasiskā volejbola čempionāta jaunās sezonas nolikumu un tā apstiprināšanu, Latvijas volejbola čempionātu pieaugušajiem, kā arī pārrunāja tālākos LVF plānus un iespējas pieteikties projektu konkursos.