Atvērta CEV mediju akreditācija gaidāmajam Eiropas čempionātam volejbolā

Latvijas volejbola federācija informē, ka atvērta pieteikšanās CEV mediju akreditācijai uz Eiropas čempionāta finālturnīru volejbolā. Latvijas valstsvienība grupas spēles aizvadīs, no 1. līdz 9. septembrim, Tallinā, Igaunijā. Tiesības spēlēt Eiropas čempionāta finālturnīrā Latvija ieguva 2020.gada septembrī Kiprā. Savā kvalifikācijas grupā tika apsteigta Spānija, Moldova un Kipra, izcīnot pirmo vietu un nodrošinot tiesības uz pirmo kopš 1995. gada dalību finālturnīrā.

19/07/2021

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visiem Latvijas plašsaziņas līdzekļiem, kuri vēlas sekot līdzi spēlēm Tallinā, vispirms jāpiesakās CEV Media Club šeit: https://mediaclub.cev.eu/mediaclublogin/cev (ja tie vēl nav dalībnieki). Tiklīdz dalība būs apstiprināta, tiks atvērta pieteikšanās akreditācija grupu turnīriem, kurus ir  vēlme apmeklēt. Visiem Latvijas medijiem, kuri jau ir CEV Media Club biedri, ir jāizmanto iepriekš saņemtais lietotājvārds un parole, lai pieprasītu savu akreditāciju.
 
CEV Media Club informē, ka visi pieteikumi tiks izskatīti  un apstrādāti pēc iespējas ātrāk , taču, lūdz, ņemiet vērā, ka tas var aizņemt kādu laiku, jo kopā ar grupu turnīru organizatoriem ir jāņem vērā visi ierobežojumi, ko grupu turnīru organizatoru valstis  būs pieņēmušas, lai cīnītos ar koronavīrusa pandēmiju ( piemēram, maksimālais atļauto akreditēto plašsaziņas līdzekļu un akreditēto cilvēku skaits uz vietas).
 
Pieteikšanās termiņš dalībai EuroVolley Men ir noteikts līdz 25. augustam plkst. 23:59 (CEST).  Visiem akreditētajiem plašsaziņas līdzekļiem tiks paziņots pa e-pastu, tiklīdz viņu pieteikumi tiks apstiprināti vai noraidīti. Faktiskās mediju caurlaides būs pieejamas, tiklīdz tās parādīsies arēnu plašsaziņas līdzekļu akreditācijas letē Tallinā vai jebkurā citā EuroVolley vietā, kuru vēlas apmeklēt vai plāno doties.
Plašāka informācija pieejama šeit: https://eurovolley.cev.eu/en/men-2021/media/