“Credit24” meistarlīgas ceturtdaļfinālā tiekas Jūrmalas un Jēkabpils vienības

“RTU Robežsardze”/“Jūrmala” ar SK “Jēkabpils Lūši” vienību turpinās cīnīties arī šajā nedēļā, noskaidrojot, kura no abām ir spēcīgākā komanda “Credit24” meistarlīgas ceturtdaļfinālā.

07/04/2021

Dažādu iemeslu dēļ divās pēdējās atliktajās līgas spēlēs ar Tallinas “Selver” un Klaipēdas “Amber Volley” “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” klubam tika piešķirta uzvara ar 3-0 (25:0, 25:0, 25:0), un jūrmalnieki turnīra tabulā apsteidza Pērnavas un Jēkabpils komandas un ar 22 punktiem ieņēma ceturto vietu. Tas nozīmē, ka pretiniekos ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām būs SK “Jēkabpils Lūši”.

Mājas spēļu priekšrocības tomēr būs jēkabpiliešiem, par ko savā starpā, ņemot vērā divus nenotikušos mačus, vienojās abas Latvijas komandas.

Abas vienības šosezon savā starpā tikušās jau astoņas reizes. Pirmajās trijās piecos setos “Credit24” meistarlīgas pamatturnīrā un Superkausa izcīņā pārāki bija “lūši”. Pēc tam divreiz Latvijas čempionāta finālā uzvarēja Jūrmalas volejbolisti, bet pēdējās trīs cīņās, iegūstot Latvijas čempionu kausu, atkal triumfēja Jēkabpils klubs.

Ar “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” finiša spurtu sestajā vietā palika Avo Kēla vadītā, kā arī Atvara Ozoliņa, Toma Švana un Kristapa Platača pārstāvētā “Parnu VK”, kuru ceturtdaļfinālā sagaida tikšanās ar Tartu “Bigbank”.

Abas vienības tikko aizvadīja Igaunijas čempionāta pusfināla sēriju, kurā ar 3-0 pārāki bija Tartu volejbolisti.

Citos pāros savā starpā tiksies “Saaremaa VK” ar “Amber Volley”, bet “Selver” spēkosies ar citu Tallinas vienību “TalTech”.

Finālčetrinieka sacensības plānotas 16. un 17.aprīlī.

Spēļu tiešraides būs pieejamas Sportacentrs.com un TV kanālos.

Kalendārs
“Credit24” meistarlīga
07.04.  19:00   “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” – SK “Jēkabpils Lūši”
10.04.  17:30 SK “Jēkabpils Lūši” – “RTU Robežsardze”/“Jūrmala”
11.04.  19:15   SK “Jēkabpils Lūši” – “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” (ja nepieciešams),

Vairāk par “Credit24” meistarlīgu lasiet ŠEIT: