Latvijas čempionātā volejbolā sievietēm šonedēļ sākas cīņas par godalgām

Kā jau iepriekš ziņots, Latvijas čempionātā volejbolā sievietēm finālā iekļuva komandas RVS/LU un VK “Jelgava”, savukārt par čempionāta trešo vietu cīnīsies VK “miLATss’’ un RSU/MVS komandas. Abas finālsērijas tiks aizvadītas līdz 2 uzvarām.

05/04/2021

Abos pāros pirmās spēles norisināsies jau 5. aprīlī. Vispirms plkst. 13:00 VK “Jelgava” uzņems RVS/LU, bet pēc tam plkst. 16:00 Rīgā tiksies RSU/MVS un VK “miLATss” komandas.

Šosezon VK "Jelgava" un RVS/LU komandas tikušās 3 reizes. Visas 3 spēles bijušas ļoti aizraujošas, divas no tām noslēgušās 5 setos.

Savukārt, RSU/MVS un VK ‘’miLATss’’ komandas šosezon tikušās 2 reizes un abas no tām uzvarēja Daugavils meitenes, kuras arī uzskatāmas par šīs finālsērijas favorītēm. Savukārt, RSU/MVS komandas meitenes aizvadīja ļoti saturīgu pusfinālsēriju pret Baltijas līgas vicečempionēm - RVS/LU meitenēm, kas liecina par to, ka komanda šobrīd uzņēmusi ļoti labu sportisko formu.

Abas finālsērijas solās būt ļoti aizraujošas, tādēļ aicinām vērot spēles interneta tiešraidēs  LVF (@volejbolsLV) Facebook kontā un RSU/MVS Facebook kontā.

Kalendārs

Latvijas čempionāts

Sievietes:
Fināls par 1. vietu
05.04.  13.00 VK ‘’Jelgava’’ -  RVS/LU, tiešraide LVF Facebook kontā
10.04.  19.30 RVS/LU - VK ‘’Jelgava’’
 
Fināls par 3. vietu
05.04. 16.00 RSU/MVS – VK “Milatss”, tiešraide RSU/MVS Facebook kontā
10.04. 13.00  VK ‘’Milatss’’ – RSU/MVS

 Vairāk par Latvijas čempionātu sievietēm lasiet ŠEIT: