SK “Jēkabpils Lūši” “Credit24” meistarlīgas pamatturnīru beidz ar zaudējumu

“Credit24” meistarlīgā SK “Jēkabpils Lūši” viesos piekāpās Klaipēdas “Amber Volley” un savu vietu pamatturnīrā būs spiesta gaidīt, līdz konkurente “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” aizvadīs divas atlikušās spēles.

28/02/2021

Arī “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” komandai nedēļas nogalē vajadzēja aizvadīt divas atlikušās pamatturnīra spēles, taču Covid-19 pašizolācijas dēļ šīs cīņas atceltas uz vēlāku laiku.

SK “Jēkabpils Lūši” pamatturnīru Gargždos beidza ar zaudējumu līgas pastarītei Klaipēdas “Amber Volley” – 0-3 (25:27, 18:25, 23:25).

SK “Jēkabpils Lūši” rindās 14 punktus guva Kristers Dardzāns, trīs no punktiem gūstot ar servi. 9 punkti Armandam Āboliņam, 8 – Vladislavam Blumbergam, kuram trīs bloki.

Mājiniekiem Roberts Juhnevičs guva 17, bet Audrjus Knašs – 12 punktus.

“Pretinieki labi darbojās servju uzņemšanā, un cēlājs ļoti labi nospēlēja, taču pēc tādas servju uzņemšanas ir daudz vieglāk veidot uzbrukumus,” pēc mača teica jēkabpiliešu galvenais treneris Mārcis Obrumans. “Kristaps Šmits šodien neaizvadīja labāko spēli, pēc pagājušās nedēļas Superkausa izcīnīšanas mums bija kritums, un arī plkst. 14.00 neesam pieraduši spēlēt.”

Pamatturnīrā jau uzvarējusi “Saaremaa VK” vienība, kam 14 mačos ir 33 punkti. Otro vietu nodrošinājusi Tallinas “Selver”, kam ir 28 punkti un spēle ar jūrmalniekiem mājās, bet trešo vietu ar 27 punktiem – Tartu “Bigbank”. “Jēkabpils Lūšiem” ir 20 punkti un pagaidām ceturtā vieta. Tikpat punktu pēc aizvadītām ir Avo Kēla vadītajai, kā arī Atvara Ozoliņa, Toma Švana un Kristapa Platača pārstāvētajai “Parnu VK”, bet “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” ar 12 spēlēs gūtiem 16 punktiem ieņem sesto vietu. Septītā ar 14 punktiem ir finišējusi Tallinas “TalTech”, astotā ar četriem punktiem palika Klaipēdas “Amber Volley”, kam vēl mājās jāaizvada cīņai ar Jūrmalas klubu.

Vairāk par “Credit24” meistarlīgu meklē ŠEIT: