ERGO Open 2020 Daugavpilī “Gada sporta pasākums”

Latvijas pludmales volejbola čempionāta ERGO Open 2020 posms plūc uzvaras laurus Daugavpils “Gada sporta laureāts” apbalvošanas ceremonijā nominācijā “Gada sporta pasākums”.

19/02/2021

Piektdien, 2021. gada 19. februārī, norisinājās Daugavpils “Gada sporta laureāts”, kas tika veidots līdz šim nebijušā veidā – video formātā, un tika publicēts Sporta pārvaldes sociālo mediju kontā. Lai gan iepriekšējais gads sporta nozarē bija sarežģīts dažādo ierobežojumu dēļ, arī šogad tika godināti Daugavpils pilsētas labākie sportisti, viņu treneri, sporta notikums, sporta komanda, mūža ieguldījums Daugavpils sportā.

Par Daugavpils “Sporta pasākumu” tika atzīts Latvijas pludmales volejbola čempionāta “ERGO Open 2020” posms. Ceturtais ERGO Open 2020 posms norisinājās no 7. līdz 9. augustam Daugavpilī, Stropu ezera galvenajā pludmalē. Šī bija pirmā reize, kad Latvijas pludmales volejbola čempionāta posms norisinājās Daugavpils pilsētā. ‘’Pirmo reizi aizvadījām  ERGO Open  posmu Daugavpilī un dzirdējām ļoti daudz labas atsauksmes par šī posma norisi un vietu, tāpēc esam ļoti priecīgi, ka arī Daugavpils pilsēta novērtē šo pasākumu un noteikti esam ieienteresēti rīkot Latvijas čempionāta posmus Daugavpilī arī turpmāk, ‘’ bilst LVF ģenerālsekretāre Gunta Aizporiete.

2020. gada Covid pandēmijas dēļ sacensību rīkotājiem bija jāpārvar dažādi izaicinājumi, organizējot čempionāta posmu. Tas nozīmēja, ka skatītāju tribīnes nedrīkstēja būt pilnas, kā tas būtu bijis citkārt, taču posmu bija iespējams vērot tiešraidē. Pludmales volejbola posms Daugavpilī pulcēja 32 vīriešu un 28 sieviešu duetus. Sieviešu konkurencē uzvaru svinēja turnīra favorītes Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, taču vīru konkurencē uzvaras titulu sasniedza lietuviešu duets Patriks Stankevičus un Audrjus Knašs.