SK "Jēkabpils Lūši" mājas spēlē piekāpjas līgas titulētākajai komandai Tallinas “Selver”

Zaudējumu “Credit 24” meistarlīgas spēlē piedzīvojusi SK “Jēkabpils Lūši” komanda, kas šodien Jēkabpilī sacentās ar seškārtējiem līgas čempioniem Tallinas “Selver” volejbolistiem, ciešot sakāvi ar 0:3 (18:25, 24:26, 20:25).

24/01/2021

Viesu komanda “Selver” šodien rādīja teicamu serves sniegumu, realizējot desmit “eisus”, bet servējot kļūdījās vien astoņas reizes. Jēkabpilieši realizēja tikai vienu “eisu” un servējot kļūdījās vienpadsmit reizes, neveicās arī serves uzņemšana, vairākas reizes bumbai lidojot griestos. Uzbrukumā SK “Jēkabpils Lūšiem” 49 procenti, kamēr pretiniekiem 57.

Mājinieku sniegumā ar 75 % efektivitāti labi darbojās pirmā tempa spēlētāji. “Jēkabpils Lūši” komandas rezultatīvākie bija Kristaps Šmits ar 10 punktiem un Vladislavs Blumbergs ar gūtiem 9 punktiem. Uzvarētāju rindās rezultatīvākie bija igauņi Renee Teppan un Oliver Orav, kuru rēķinā attiecīgi 19 un 14 punkti.

Jēkabpilieši līgā aizvadījuši 14 spēles, komandas uzvaru un zaudējumu attiecība ir 9:5. Pēc šīs dienas zaudējuma jēkabpilieši turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, bet Tallinas “Selver” komanda ir trešajā vietā.

Vairāk par Credit24 meistarlīgu ŠEIT: