Krastiņa vadītā Ļvivas komanda jauno gadu uzsāk ar uzvaru

Pirmdien Latvijas trenera Uģa Krastiņa vadītā Ļvivas vienība “Barkom-Kažaņi” kā pirmā no latviešu volejbola pārstāvjiem ārvalstīs gadu uzsāka ar uzvaru. Savukārt Deniss Petrovs Krievijā un Toms Vanags Čehijā ar zaudējumu noslēdza iepriekšējo gadu.

05/01/2021

Vīrieši

Deniss Petrovs kopā ar Ņižņijnovgorodas ASK gadu Krievijas čempionātā noslēdza ar zaudējumu pret vienu no turnīra tabulas augšgala komandām Sanktpēterburgas “Zeņit”, viesos piekāpjoties ar 0-3 (19:25, 17:25, 22:25).

Deniss laukumā aizvadīja visu spēli, gūdams vienu punktu ar bloku.

ASK turnīra tabulā ar 7 punktiem 12 spēlēs ir 13. vietā 14 komandu vidū.

Čehijā zaudējumu 2020. gada priekšpēdējā dienā cieta Toma Vanaga pārstāvētā “Odolena Voda”, kas viesos ar 2-3 (17:25, 25:20, 25:15, 19:25, 9:15) piekāpās “VK Pribram”.

Vanags spēlēja pirmajos divos setos un guva 3 punktus, tai skaitā vienu ar bloku.

Ar 21 punktu 14 mačos Odolena Vodas komanda ir 6. vietā 12 komandu vidū.

Somijas čempionātā pirmās spēles Covid-19 ierobežojumu laikā notiks šonedēļ, taču bez latviešu pārstāvēto komandu līdzdalības, bet Grieķijā, kur, atsākot treniņus, komandās nav konstatēts neviens Covid-19 gadījums, tiek lemts par spēļu atsākšanu janvārī.

Ar uzvaru jauno gadu Ukrainas meistarsacīkstēs uzsākusi Uģa Krastiņa vadītā Ļvivas “Barkom-Kažaņi” vienība, kas atliktajā ceturtā sabraukuma spēlē Žitomirā ar 3-1 (25:22, 25:19, 26:28, 25:20) pieveica turnīra vicelīderi “Žitiči-PNU”.

Komandām Covid-19 epidēmijas dēļ aizvadot dažādu skaitu spēļu, Ļvivas vienība desmit komandu vidū ar 24 punktu 9 mačos pakāpās no piektās uz otro vietu, apsteidzot savus pirmdienas pretiniekus.

Kalendārs

Vīrieši

Krievija, Deniss Petrovs
09.01.  10:00 Krasnojarskas “Jeņisej” – Ņižņijnovgorodas ASK
10.01.  08:00 Krasnojarskas “Jeņisej” – Ņižņijnovgorodas ASK
 
Čehija, Toms Vanags
09.01.  18:00   “VK Ostrava” – “Odolena Voda”
 
Ukraina, treneris Uģis Krastiņš
05.01.  11:00   Ļvivas “Barkom-Kažaņi” – Čerņihivas “Burevisņik”-ŠVSM
 
Kipra, Jānis Jansons
08.01.  20:00   Famagustas “Nea Salamina” – Nikosijas APOEL
 

Sievietes

Čehija, Elvita Dolotova
09.01.  18:00   Prāgas “PVK Olymp” – BrnoKralovo Pole”
 
Francija, EFB, Enija Bidzāne
09.01.  21:00   “Sens Volley 89” – “Union Sportive De Villejuif”