RVS/LU atbildes spēle CEV izaicinājuma kausā šovakar

Šodien RVS/LU komanda aizvadīs otro CEV Izaicinājuma kausa spēli, kurā būs jāsniedz atbilde TJ “Ostrava” komandai, kas vakar guva uzvaru 3-1. Spēle sāksies plkst. 19:00 un tiešraide būs skatāma Sportacentrs TV kanālā un Sportacentrs.com

Komandas galvenais treneris Andrejs Odinokovs par atbildes spēli: “Pirms šodienas spēles plānota sapulce ar video analīzi, kur vērsīsim uzmanību uz mūsu darbību laukumā. Paredzēts arī treniņš, kurā piestrādāsim pie pirmajā spēlē biežāk pieļautajām kļūdām. Mēs darīsim visu, lai palīdzētu meitenēm uzvarēt. Svarīgi iegūt pārliecību un tiekties uz uzvaru, kamēr esam uz laukuma iespēja uzvarēt paliek!”

Komandas iepriekšējās spēles otrā rezultatīvākā spēlētāja Petra Ņečiporuka atzīst: ”Pretinieki ir ļoti prasmīgi, taču pašiem ir jāpielabo savas kļūdas, iepriekšējā spēlē daudz kļūdījāmies servē, kā arī pietrūka pārliecība. Šodienas spēli komanda gaida ar pozitīvām domām, esam nedaudz atpūtušās, zinām savas kļūdas, centīsimies tās labot un iesim uz priekšu.“

Rīgas komandai ir izredzes iekļūšanai otrajā kārtā, ja šodienas spēlē tiek gūta uzvara ar rezultātu 3-1 vai 3-0. Ja tiks izcīnīts šāds rezultāts, tad komandām uzreiz pēc spēles būs jāspēlē zelta sets, kurš noteiks gala uzvarētāju šajā kārtā.

Vakardienas spēli RVS/LU komanda iesāka nervozi. Čehietes pirmajā un otrajā setā dominēja blokā, kas neļāva rīdziniecēm veiksmīgi nospēlēt uzbrukumā. Pirmajos divos setos bija jūtams rīdzinieču nervozitāte. Taču trešajā setā rīdzinieces atguva pārliecību un emocijas un spēja to uzvarēt ar rezultātu 30:28. Ceturto setu rīdzinieces iesāka ar tādām pašām emocijām, taču seta galotnē pieļautās kļūdas uzbrukumā un aizsardzībā neļāva gūt uzvaru, kas rezultējās ar zaudējumu visā spēlē ar rezultātu 1-3 (14-25; 16-25; 30-28; 20-25).

  “Pirmajā setā nekas nesanāca, nezinu, iespējams, tas bija uztraukums. Viss krita ārā no rokām. Trešajā setā jau bijām spēlē, taču tiklīdz kā pazaudējām vienu no spēles elementiem, tā viss aizgāja uz otru pusi,” pēc spēles komentēja RVS/LU galvenais treneris Andrejs Odinokovs.

26.novembrī plkst. 19:00 RVS/LU – TJ OSTRAVA tiešraide Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.