Uz Daugavpili “Credit24” meistarlīgas mačos brauks Jēkabpils un Jūrmalas komandas

Šonedēļ “Credit24” meistarlīgas ietvaros divas spēles savā laukumā aizvadīs “Daugavpils Universitāte”/“Ezerzeme” (DU/“Ezerzeme”), kas daugavpiliešiem līgā būs sezonas atklāšanas mači pašu mājās.

12/11/2020

Pēc Covid-19 ierobežojošajiem noteikumiem, ko bija pieņēmusi Daugavpils pilsētas dome pēc slimības uzliesmojuma pilsētā un kas neļāva aizvadīt spēles savā laukumā ne DU/“Ezerzeme”, ne Baltijas Sieviešu volejbola līgas (BSVL) klubam no Daugavpils pilsētas VK “miLATss”, šīs pilsētas komandām būs sezonas pirmās cīņas savā laukumā Baltijas valstu mērogā.

Pretinieki būs spēcīgi – pēdējo gadu divas labākās Latvijas komandas – SK “Jēkabpils Lūši” un “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”. Sestdien daugavpilieši uzņems Jūrmalas, bet svētdien kaimiņu cīņā – Jēkabpils vienību.

Daugavpilieši Covid-19 ierobežojošo pasākumu pilsētā dēļ ir aizvadījuši vismazāk cīņu līgā – tikai trīs, kurās punktus gūt nav izdevies. Tikmēr Jēkabpils komanda ar 13 punktiem sešās spēlēs ieņem otro, bet Jūrmalas klubs ar astoņiem punktiem tikpat cīņās – piekto vietu 10 komandu vidū.

Svētdienas spēli starp Daugavpils un Jēkabpils komandām tiešraidē internetā translēs tīmekļa vietne “Sportacentrs.com”.

Kalendārs

“Credit24” meistarlīga
14.11.  18:00   DU/“Ezerzeme” – “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”
15.11.  15:00   DU/“Ezerzeme” – SK “Jēkabpils Lūši”

Vairāk par “Credit24” meistarlīgu lasiet ŠEIT: