Covid-19 dēļ atceltas tradicionālās jauniešu Baltijas kausa sacensības volejbolā

Otrdien pieņemto jauno Covid-19 ierobežojumu dēļ, kas būs spēkā no 17. oktobra līdz 6. novembrim, nenotiks tradicionālā Baltijas kausa izcīņa volejbolā, kas jauniešu izlasēm tiek rīkotas skolēnu rudens brīvlaikā.

15/10/2020

Tā kā kopš 17. oktobra Latvijā ir atļautas vien sacensības pieaugušajiem, bet Baltijas kausa turnīri nav Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) lielo sacensību sarakstā, no 23. līdz 25. oktobrim plānotā tikšanās ar Igaunijas un Lietuvas izlasēm šosezon izpaliks.

Baltijas kausa turnīri Latvijā vienā nedēļas nogalē bija plānoti U-18 un U-16 zēnu un U-17 un U-15 meiteņu izlasēm.

Jau novembra beigās Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionāts volejbolā paredzēts Laura Iecelnieka vadītajai U-18 zēnu izlasei un Ilmāra Pūliņa vadītajai U-17 meiteņu izlasei. Latvijas nacionālo izlašu koordinators Arturs Vitkovskis bilst, ka “Baltijas kauss kopā ar pirms tam notikušo treniņnometni skolēnu brīvdienās vienmēr ir bijis kā labs gatavošanās posms augstāka ranga sacensībām, tai skaitā EEVZA čempionātam, kas ir arī Eiropas čempionāta attiecīgajā vecuma grupā pirmā kvalifikācijas kārta. Šoreiz tas izpaliks.”

Viņš piebilst, ka droši vien arī citām komandām būs līdzīgas problēmas, tomēr, tā kā jauniešu izlases līdz 6. novembrim nedrīkstēs arī trenēties, šoreiz atliks tikai startēt.

Tas pats attiecināms arī uz Mārča Obrumana vadīto Latvijas U-16 zēnu un Ievas Ņečiporukas trenēto U-15 meiteņu izlasi, kurām starts EEVZA turnīrā būs decembra sākumā.

Vairāk par Latvijas izlasēm lasiet ŠEIT: