Jaunatnes treneru kursi notiks tiešsaistē

Informējam, ka Jaunatnes treneru kursi, kuri bija paredzēti 21.-22.oktobrī, notiks tiešsaites platformā, nevis Rīgas Volejbola skolā, kā bija paredzēts iepriekš. Lektoru sastāvs paliek nemainīgs, nedaudz ir mainīta programma.

Rūpējoties par to, lai visi maksimāli ievērotu valsts noteiktos piesardzības pasākumus un neradītu papildus risku ne sev, ne citiem, un, tajā pašā laikā neatņemot jaunatnes volejbola treneriem iespēju iegūt jaunu informāciju, Latvijas Volejbola federācija ir nolēmusi kursus organizēt attālināti.

    - Detalizētāka informācija par platformu un pieslēgšanos kursiem, kā arī pieejas, visiem dalībniekiem, kas būs pieteikušies un nokārtojuši saistības ( samaksājuši dalības maksu 30,00 eiro) tiks nosūtīta uz dalībnieku personīgajiem e-pastiem līdz 21. oktobra pl.10.00.
    - Dalības maksa – 30,00 Eiro
    - 
Pieteikšanās termiņš pagarināts līdz 19.oktobrim, visus pieteikumus jāsūta uz sandra@volejbols.lv, tiem, kas jau pieteikušies, atkārtoti nav jāpiesakās
    - Noklausoties kursus, visiem dalībniekiem būs iespēja iegūt 14 akadēmiskās stundas, apliecības tiks izsniegtas elektroniski

Programma:

21.oktobris
10.45 – 12.45 Vispārējā fiziskā sagatavotība bērniem no 10 -13.gadu vecumam.(S.Škutāne)
13.00 – 15.00 Volejbols iesācējiem (A.Odinokovs)
15.15 – 17.15 Volejbola pamatelementu apmācība (D.Krepša, A.Misirova)

22.oktobris:
10.00 – 12.00 Pieļautās kļūdas volejbola elementu apmācībā, kļūdu labojums (Ž.Zaņegina)
12.15 – 14.15 Treneris Volejbola noteikumos (LVF tiesnešu komisija)

Galvenais akcents kursos tiks likts uz iesācēju apmācību un pamatelementu apguvi, kā arī kļūdu labošanai nepareizi izpildītos tehniskajos elementos un bērnu vispārējai fiziskajai sagatavotībai, treniņus uzsākot.

Par to, kā mācīt volejbolu iesācējiem, stāstīs Latvijas sieviešu U-19 izlases treneris un Latvijas sieviešu pieaugušo izlases trenera palīgs Andrejs Odinokovs un Latvijas U-18 puišu izlases trenera palīgs Jānis Jerumanis.

Volejbola pamatelementu apguves īpatnības atspoguļos LSPA docente Daina Krepša un LSPA vieslektori, volejbola trenere ar vairāk kā 12 gadu pieredzi un vairākiem starptautisko volejbola kursu sertifikātiem (t.sk. FIVB) Aleksandra Misirova. Sportā ļoti aktuālo tēmu, kas Latvijā var noderēt pat pieaugušo izlašu darbā, – kā izlabot nepareizi apgūtos volejbola elementus – pasniegs vēl viena Latvijas jauniešu izlašu trenere Žanna Zaņegina.

LSPA pasniedzēja un fiziskās sagatavotības trenere Sandra Škutāne iepazīstinās ar 10 līdz 13 gadu vecu bērnu vispārējās fiziskās sagatavotības niansēm un iesildīšanās/atsildīšanās vingrinājumiem.

Savukārt LVF Tiesnešu komisijas pārstāvja ziņā būs trenera lomas skaidrošana volejbola noteikumos.