LVF atzīmē bijušo federācijas prezidentu un viceprezidentu ieguldījumu

Latvijas Volejbola federācijas vadība (LVF) aizvadītās nedēļas nogalē, CEV Eiropas pludmales volejbola čempionāta laikā pateicās federācijas bijušajiem vadītājiem un LVF viceprezidentiem par ieguldījumu volejbolā un iemīļotajam sporta veidam nesavtīgi veltīto laiku.

23/09/2020

19. septembrī “Baltic Beach Hotel” viesnīcā Latvijas Volejbola federācijas vadība – prezidents Jānis Buks un ģenerālsekretāre Gunta Aizporiete – tikās ar cilvēkiem, kuri bija glabājuši Latvijas volejbola spilgtās tradīcijas un rūpējušies par to noturēšanu pēc valstiskās neatkarības atgūšanas.

“Ikviens no jums ir veltījis laiku un enerģiju volejbola attīstībai, par ko vēlos pateikt paldies, jo mēs visi pieliekam roku, lai volejbols būtu viens no vadošajiem sporta veidiem Latvijā. Nereti, mums kā vadītājiem neviens nepasaka paldies, tādēļ vēlējos uzaicināt vienkopus visus bijušos LVF prezidentus un viceprezidentus, lai pateiktu, ka viņu darbs ir novērtēts.” ar atzinīgiem vārdiem LVF prezidents Jānis Buks sveic viesus.

Uz svinīgo pasākumu bija lūgti LVF eksprezidenti – Māris Pēkalis (1992.–1995.), Dainis Turlajs (1999.), Kārlis Greiškalns (1999.–2003.), Atis Sausnītis (2004.–2007., 2012.–2019.) un Almers Ludviks (2008.–2012.) – un eksviceprezidenti – Dainis Kalniņš, Raimonds Vilde, Arnis Veisbārdis, Mareks Segliņš, Ainārs Mežulis un Andris Rāviņš.

Viesnīcas “Baltic Beach Hotel” telpās, bijušajiem LVF vadītājiem tika pasniegtas biļetes uz čempionāta izšķirošajām spēlēm, kā arī “ieejas kartes” uz visiem LVF rīkotajiem pasākumiem nākotnē.