Pļaviņš un Točs “King of the Court” sacensībās Utrehtā nokļūst līdz pusfinālam

Četras dienas Nīderlandes pilsētā noritošajā “King of the Court” turnīrā pludmales volejbolā Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs iekļuva pusfinālā, bet otrs Latvijas pāris Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs tika līdz otrajai sacensību kārtai.

13/09/2020

Pirmās kārtas sacensības, kurās grupā bija jāiekļūst triju labāko vidū, pārvarēja abi Latvijas dueti. Pļaviņš/Točs grupā uzvarēja, bet Šmēdiņš/Samoilovs ierindojās trešajā vietā.

Otrās kārtas mačos, kuros arī vajadzēja iekļūt labāko trijniekā, Pļaviņš/Točs ieņēma trešo vietu un kvalificējās pusfinālam, bet Šmēdiņš/Samoilovs ieņēma piekto vietu un no turnīra izstājās.

Pusfinālā Mārtiņš ar Edgaru ieņēma ceturto vietu grupā. Finālam kvalificējās divu grupu divas labākās vienības, bet divas nākamās vietas ieņēmušajiem duetiem četru pāru turnīrā vajadzēja noskaidrot vienu atlikušo fināla komandu.

Pļaviņš/Točs labi sāka, gan izlozē iegūstot izdevīgo “karaļa” pusi, gan izcīnot divus punktus, taču vēlāk preitnieku nebija Vācijas duetam Jūliuss Tole/Klemenss Viklers, kuri pārliecinoši uzvarēja ar 19 punktiem, pārējiem trim duetiem sakrājot pa septiņiem punktiem.

Finālā triumfēja Šveices duets Marko Kratigers/Florians Brēers.

Sieviešu konkurencē, Tīnas Lauras Graudiņas pozitīvā Covid-19 testa dēļ nepiedaloties Latvijas pludmales volejbolistēm, par uzvarētājām kļuva brazīlietes Agata Bednarčuka un Eduarda Lizboa.

Šīs bija pirmās lielās sacensības pasaulē pēc Covid-19 izraisītās sacensību pauzes. Nākamās norisināsies nākamnedēļ Jūrmalā, kas uzņems Eiropas pludmales volejbola čempionātu.