Latvijas pludmales volejbolisti pārvarējuši pirmo barjeru “King of the Court” turnīrā Utrehtā

Trešdien abi Latvijas dueti – Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs un Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs pārvarēja pirmā grupu turnīra barjeru “King of the Court” sacensībās Nīderlandes pilsētā Utrehtā. Turpinājums rīt.

11/09/2020

Vakar pa 20 pāriem vīriešiem un sievietēm Nīderlandes pilsētā Utrehtā uzsāka sacensības “King of the Court” formātā, kas ir pirmās lielākās sacensības pēc Covid-19 izraisītās pauzes. Līdztekus mājinieku pludmales volejbolistiem turnīrā piedalās arī uzaicināti ārvalstu sportisti, tai skaitā divi Latvijas vīriešu pāri. Abi dueti veiksmīgi tikuši galā ar pirmo sacensību daļu, kurā bija jāierindojas vismaz trešajā vietā grupā.

A grupā Šmēdiņš un Samoilovs trijos sacensību raundos ieņēma secīgi trešo, otro un trešo vietu, bet visas trīs reizes labākie bija Latvijā labi pazīstamie beļģi Drīss Kokelkorens un Toms van Valle.

B grupā vēl labāk klājās Pļaviņam ar Toču, kuri no sacensībām palīdzēja izsist abus mājinieku duetus ar 2013. gada pasaules čempioniem Aleksandru Brūveru un Robertu Mēvsenu priekšgalā. Pēc bezpunktu sākuma latvieši uzvarēja pirmajā kārtā, otrajā bija otrie, bet pēdējā trešajā kārtā, kad vairs neviens no trijnieka nevarēja izkrist no sacensībām, atkal uzvarēja.

Šodien attiecības skaidro abu pārējo grupu volejbolisti.

Pēc šāda paša parauga notiek sacensības arī sievietēm. Sieviešu turnīrā Latvijas duetu nav.

Čempionus Utrehtā noskaidros 12.septembrī.