Egleskalnu Dienvidkorejas līgas draftā neizvēlas

Latvijas volejbola izlases diagonālais uzbrucējs Hermans Egleskalns šodien netika izvēlēts Dienvidkorejas volejbola līgas draftā. Līdz ar to nākamo sezonu viņš aizvadīs kādas citas valsts čempionātā.

15/05/2020

Pirms nedēļas Hermans, kurš ar ģimeni atrodas Francijā un plāno pēc iespējas ātrāk atgriezties Latvijā, tika iekļauts to 47 volejbolistu skaitā, kuri pretendēja uz septiņām “leģionāru” vietām Dienvidkorejas čempionāta komandās 2020./2021. gada sezonā – pa vienai katrā klubā.

Šodien notikušajā drafta ceremonijā Francijas čempionāta spēcīgākās vienības “Tours Volley-Ball” pārstāvis no Latvijas spēcīgajā konkurencē izvēlēts netika un kopā ar aģentu turpinās meklēt labākās darba iespējas jaunajai sezonai.

Drafta sistēma paredz, ka tajā piedalās visi septiņi iepriekšējās sezonas leģionāri, kā arī vēl 40 labākie volejbolisti no tiem, kas pieteikušies draftam.

No iepriekšējā sezonā Dienvidkorejā spēlējušajiem sportistiem atkārtoti tika izvēlēts spānis Andress Villena un ugandietis Daudi Okello.

Pārējie pieci šogad izvēlētie volejbolisti ir šādi: Numori Keitā (Mali), Bartošs Kžiseks, Mihals Filips (abi – Polija), Aleksandrs Fereira (Portugāle) un Kails Rasels (ASV).

Dienvidkorejas čempionātā savulaik nepilnu sezonu aizvadīja Latvijas valstsvienības uzbrukuma līderis Gundars Celitāns. Viņš pārstāvēja austrumu valsts galvaspilsētās Seulas vienību “Seoul Wooricard Wibee”.