Arī PIENA SPĒKA kausā gaida pavasari, pēdējās 1. posma izspēles

Pagājušā nedēļā Latvijas vispārizglītojošo skolu PIENA SPĒKA kausa volejbolā sacensības notika Liepājā, Jelgavā, Smiltenē, Maltā, Gulbenē, Limbažos, Nīgrandē, Zvejniekciemā.

09/03/2020

3. martā jaunie volejboliti spēkiem mērojās Liepājā 1. un 2. vecuma grupā (2000.- 2003. g.dz.), Maltā 1. un 2. vecuma grupā, spēlēja Rēzeknes pilsētas, Kārsavas, Viļānu novadu koamndas, 12 komandas zēnu un 8 meiteņu komandas. Valgundes Sporta hallē – 3. un 4. vecuma grupas komandas no Jelgavas pilsētas un  Ozolnieku novadiem (2004.- 2007. g.dz.), 6 zēnu un 4 meiteņu komandas. Smiltenes Sporta hallē spēlēja 1. un 2. vecuma grupas, kopumā 4 komandas.

4. martā Gulbenē, izskanot Latvijas valsts himnai un pēc bērnu priekšnesuma, sākās sacensības, kurās piedalījās 18 komandas visas četrās vecuma grupās.

5. martā Limbažos tikās visas četras vecuma grupas, spēles tika izspēlētas divās zālēs. Piedalījās 12 komandas. Nīgrandē spēlēja 3., 4. grupas jaunieši. Maltā – 3., 4. grupas jaunieši, 5 komandas 4. grupā un 8 komandas 3. grupā.

6. martā Zvejniekciema vidusskolā spēlēja 2. un 4. grupu jaunietes, kopumā 12 komandas, tai skaitā 8 komandas no Siguldas Valsts ģimnāzijas.

Jau šonedēļ 1. posma izspēļu noslēdzošā nedēļa - Tukumā, Preiļos un Siguldā! 

Uz PIENA SPĒKA kausa lielo finālu Rīgā 4. aprīlī dosies:

Liepājas tehnikms (1. grupa)
Malnavas koledža (1. grupa)
Nautrēnu vidusskola (2. grupa)
Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija (3. grupa)
Ozolnieku vidusskola (4. grupa)
Liepājas Valsts tehnikums (1. grupa)
Liepājas Valsts 1. ģimnāzija (2. grupa)
Lizuma vidusskola (1. gupa)
Gulbenes novada Valsts ģimnāzija (2. grupa)
Gulbenes 2. vidusskola (3.,4. grupa)
Smiltenes tehnikums (1., 2. grupas)
Limbažu novada ģimnāzija (1., 2., 4. grupās)
Alojas Ausekļa vidusskola (3. grupa)
Ezeres pamatskola (3., 4. grupas)
Zvejniekciema vidusskola (2. grupa)
Ādažu vidusskola (4. grupa)
Nautrēnu vidusskola (3. grupa)
Rēzeknes 5. vidusskola (4. grupa)
 
Paldies atbalstītājiem A/S “Smiltenes piens”, pašvaldībām, kā arī projektu atbalsta SIA “VENDEN”, SIA “Rāmkalni” un LSFP.
Tiekamies PIENA SPĒKA kausa finālā 4. aprīlī, Rīgā, Olimpiskajā "Skonto" hallē. 
 
Skolu kausa izcīņas sacensības volejbolā vispārizglītojošo skolu jauniešiem notiek astoņpadsmito reizi. 2001. gadā šajā projektā piedalījās 66 komandas, bet iepriekšējās atlases sacensībās uz starta līnijas stājās 657 komandas ar vairāk nekā 5600 dalībniekiem no 77 Latvijas pilsētām un novadiem. Šo gadu laikā skolu kauss volejbolā ir spējis saglabāt savu pamatideju un kļuvis par Latvijas populārāko volejbola pasākumu jauniešiem.

Sekojiet notikumiem, rezultātiem:

Seko PIENA SPĒKA kausa facebook lapai:

Foto: Arta Katane