Marta "atbalstījām viena otru un noticējām"

Vakar, 8. martā, "Rīgas Volejbola skola" izcīnīja Baltijas līgas čempiona titulu, atspēlējoties no 0:2 un uzvarot " Tallinas “TalTech/Tradehouse” komandu.

09/03/2020

“Pirmajā setā bijām tā kā sabijušās un mazliet varbūt nenoticējām sev,” pēc triumfa skaidroja nedēļas nogales rezultatīvākā spēlētāja Marta Kamēlija Levinska. “Tomēr atbalstījām viena otru un ar emociju palīdzību ļāvām noticēt, ka varam atspēlēties. Treneri pēc otrā seta sapurināja un ļāva noticēt, ka varam.”

“Nesenā pagātnē neatceros tādu spēli, kad būtu uzvarējušas pēc diviem zaudētiem setiem,” saka Marta. “Varbūt ir tāda bijusi Baltijas līgā vai Latvijas čempionātā, bet ne tika svarīga kā šī. Šī ir skaistākā uzvara, kādu varējām izcīnīt.”

Marta Kamēlija Levinska ar 66 gūtajiem punktiem divās spēlēs tika atzīta par finālčetrinieka vērtīgāko spēlētāju jeb MVP, kā arī iekļauta simboliskajā izlasē kā labākā diagonālā spēlētāja. Kopā ar viņu labāko septītniekā vieta atradās arī RVS “libero” spēlētājai Elīnai Zvaigznei un otrā tempa spēlētājai Amandai Nikolai Ērglei. No finālistēm simboliskajā izlasē tika iekļautas abas pirmā tempa spēlētājas Līsa Kullerkanna un Elīsa Peita, kā arī cēlāja Kaisa Bahmatševa, bet otra labākā “pusīte” bija bronzas medaļnieces TU/“Bigbank” volejboliste Kadi Kalma.

Vairāk par spēli ŠEIT:

Vairāk par Baltijas līgu ŠEIT: