RVS komanda pārvar Tartu barjeru un spēlēs Baltijas līgas finālā

Šodien Tallinā sācies Baltijas līgas “Final 4” turnīrs sievietēm, kuru ar panākumu sākušas Rīgas Volejbola skolas meitenes. Turnīra pusfinālā RVS četros setos pieveica TU/”Bigbank” - 3:1 (22:25, 25:15, 25:11, 25:14), garantējot sev vietu rīt paredzētajā finālspēlē.

07/03/2020

Pirms turnīra RVS galvenais treneris Andrejs Odinokovs uzsvēra, ka “svarīgākais ir sava spēle”. To apliecināja arī pusfināla spēle, kura iesākās līdzīgā cīņā, bet pirmā seta galotnē nedaudz veiksmīgākas tomēr izrādījās TU/”Bigbank” spēlētājas, uzvarot seta izšķirošajos brīžos – 25:22. Cīņas turpinājumā laukumā gan dominēja rīdzinieces. Odinokova vadītā komanda prata uzlabot sniegumu un nākamajos trijos setos uzvarēja ļoti pārliecinoši – 25:15, 25:11 un 25:14.

RVS komandas rindās lauvas tiesu – 30 punktus guva komandas ierastā uzbrukuma līdere Marta Kamēlija Levinska, kurai ar 12 punktiem palīdzēja Lāsma Ozola, bet ar deviņiem Kristīne Kramēna.

Kristīne pēc spēles atzina, ka pirmajā setā komanda nav spējusi parādīt savu labāko sniegumu, taču turpinājumā treneri atraduši pareizos vārdus, lai meitenes sapurinātu: “Bijām nedaudz nobijušās, nespēlējām savu spēli un laukumā valdīja haoss. Pēc tam sapratām, ko gribam un spēle aizgāja.”

Tādejādi RVS iekļuva Baltijas līgas finālā, kurā jau rīt samēros spēkus ar Tallinas “TalTech/Tradehouse”, kas otrajā no pusfināliem šodien trijos setos (3:0) pieveica TK “Kaunas”-VDU. Kramēna jau pirms pusfināla sākuma prognozēja, ka rīdzinieču pretinieces būs tieši igaunietes. “Būs grūti! Pagājušajā gadā atņēmām viņām trešo vietu, cīnīsimies,” apņēmīga pirms lielā fināla ir RVS spēlētāja.

Spēle svētdien par 3. vietu notiks pulksten 15:00, par 1. vietu – pulksten 18:00.