RVS pirmā barjera Baltijas līgas finālčetriniekā būs Tartu volejbolistes

Baltijas līgas sievietēm finālčetriniekā sestdien RVS tiksies ar Tartu vienību, lai svētdien aizvadītu spēli par pirmo vai trešo vietu.

05/03/2020

Baltijas līgā sievietēm sestdien pamatturnīra trešās vietas īpašnieces Rīgas Volejbola skolas (RVS) volejbolistes pulksten 15:00 samēros spēkus ar otrās vietas ieguvējām Tartu TU/”Bigbank”.

Pēc aizvadītās pārbaudes spēles ar Latvijas sieviešu izlases galvenās treneres Ingunas Minusas vadīto RSU/MVS komandu RVS galvenais treneris Andrejs Odinokovs uzsver, ka “svarīgākais ir sava spēle, kaut gan esam analizējuši arī pretinieces”.

Komandā visas spēlētājas ir ierindā, savainojumi apārstēti, veselība atjaunota, un komanda ir “gandrīz labākajā sportiskajā formā.”

“Esam gatavi,” saka Andrejs Odinokovs. “Ja koncentrēsimies uz savu spēli un nekāda apkārtējā vide neietekmēs, tad viss ir mūsu rokās. Sestdien būs ļoti svarīga spēle. Mēs zinām, ka varam to uzvarēt. Ja tas izdosies, varam uzvarēt arī visā turnīrā.”

Uz Tallinu vienība dosies piektdien. Igaunijas galvaspilsētā komanda nakšņos, bet finālturnīra spēles paredzētas no Tallinas 12 kilometru attālumā esošajā Jiri, kurā dzīvo 3,5 tūkstoši iedzīvotāju. Tur uzceltā sporta halle ir jauna. Tik jauna, ka pat viens no labākajiem žurnālistu draugiem “Wikipedia” par tās eksistenci vēl nenojauš.

Cik zālē paspējušas patrenēties pamatturnīra uzvarētājas Tallinas volejbolistes, ir miglā tīts. Piektdien Rīgas spēlētājas trenēsies “Audentes” zālē Tallinā, bet spēļu zāli uz stundu drīkstēs iemēģināt no rīta spēles dienā.

Pamatturnīrā abas komandas šķīra pieci punkti. Abās savstarpējās spēlēs šosezon uzvarējušas viešņas. Vispirms Tartu komanda ar 3:2 svinēja panākumu Rīgā, bet RVS atbildēja ar triju setu uzvaru Tartu.

Ceturtdaļfinālā rīdzinieces viesos ar 0:3 zaudēja, bet mājās divreiz trijos setos uzvarēja iepriekšējā gada čempiones Alytaus “Prekyba – Parama” sportistes. Tikmēr TU/”Bigbank” divreiz trijos setos tika galā ar Daugavpils VK “miLATss” .

Otrā pusfinālā pulksten 18:00 tiksies Tallinas “TalTech/Tradehouse” un TK “Kaunas”-VDU.

Spēle svētdien par 3. vietu notiks pulksten 15:00, par 1. vietu – pulksten 18:00.

Vairāk par Baltijas līgu ŠEIT: