Apgriezienus uzņem Latvijas skolu PIENA SPĒKA kausa izcīņa volejbolā

5. februārī notika PIENA SPĒKA kausa sabraukums Balvos, Ogrē, Saldū un Daugavpilī un 6. februārī sabraukums Ļaudonā un Cēsīs.

10/02/2020

5. februārī 4 Latvijas pilsētās norisinājās 1. posma sacensības – Balvos, Ogrē, Saldū un Daugavpilī.

Balvos piedalījās 1. un 2. grupu jaunieši 6 zēnu komandas (Viļakas Valsts ģimnāzija, Balvu Valsts ģimnāzija   - divas komandas, Balvu Profesionālā vispārizglītojošā vidusskola, Bērzpils vidusskola, Baltinavas vidusskola) un 3 meiteņu (Baltinavas vidusskola, Bērzpils vidusskola, Balvu Valsts ģimnāzija) komandas.

Ogrē piedalījās 3. un 4. grupu 6 zēnu (Madlienas vidusskola, Jaunogres vidusskola, E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola, Ogres 1.vidusskola, Ogresgala pamatskola, Suntažu vidusskola, Lielvārdes pamatskola) un 4 meiteņu (Madlienas vidusskola, Salaspils 1.vidusskola, Jaunogres vidusskola, E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola, Lielvārdes vidusskola) komandas.

Saldū – 1. un 2. grupu 3 zēnu (Saldus tehnikums, Druvas vidusskola, Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskola) un 4 meiteņu (Saldus tehnikums, Druvas vidusskola, Saldus vidusskola, Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskola) komandas. 

Daugavpilī pulcējās piecpadsmit 1. grupas jaunieši no 7 skolām – Daugavpils 12. vidusskola (7 komandas), Vaboles vidusskola, Daugavpils 13. vidusskola, Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola – licejs, Daugavpils 10. vidusskola (divas komandas), PIKC “Daugavpils tehnikums”, J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola.

6. februārī spēles notika Ļaudonā un Cēsīs.

Ļaudonas vidusskolas sporta zālē spēlēja Madonas novada 1. un 2. grupu komandas no 3 skolām – Ļaudonas vidusskola, Lubānas vidusskola, Madonas Valsts ģimnāzija.

Cēsu Sporta centrā tikās Cēsu un Vecpiebalgas novada 1. un 2. grupu komandas no 4 skolām – Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Vecpiebalgas vidusskolas un Vidzemes Tehnoloģiju un Dizaina tehnikuma.

Sacensību uzvarētāji un finālisti, kas spēlēs 4. aprīlī Rīgā, Skonto hallē:
-No Balvu, Baltinavas un Viļakas novadiem 1. un 2. grupām Baltinavas vidusskolas komandas.
-No Ogres, Lielvārdes, Ķeguma un Salaspils novadiem 3. grupas Ķeguma komercnovirziena vidusskola, 4. grupas Salaspils 1. vidusskola.
-No Saldus novada 1. grupas Saldus tehnikuma komanda un 2. grupas Druvas vidusskolas komanda.
-No Daugavpils pilsētas un Daugavpils novada 1. grupas PIKC “Daugavpils tehnikums”.
-No Madonas novada Ļaudonas vidusskolas 1. un 2. grupām komandas.
-No Cēsu un Vecpiebalgas novadiem 1. Grupas Vidzemes Tehnoloģiju un Dizaina tehnikums, 2. grupas Cēsu Valsts ģimnāzijas 1 komandas.

Nākošās spēles notiks 12. februārī Daugavpilī (2. grupa), Jūramalā (3.,4. grupas) un 13. februārī Aizputē (3.,4. grupas).

Skolu kausa izcīņas sacensības volejbolā vispārizglītojošo skolu jauniešiem notiek astoņpadsmito reizi. 2001. gadā šajā projektā piedalījās 66 komandas, bet iepriekšējās atlases sacensībās uz starta līnijas stājās 657 komandas ar vairāk nekā 5600 dalībniekiem no 77 Latvijas pilsētām un novadiem. Sacensības ilgu laiku bija atpazīstamas kā “Lāses” kauss, vienu gadu – kā “top!” kauss, un šo gadu laikā ir spējušas saglabāt savu pamatideju un kļuvušas par Latvijas populārāko volejbola pasākumu jauniešiem.

Vairāk par PIENA SPĒKA kausu ŠEIT: