Latvijas skolu kauss PIENA SPĒKS volejbolā Kuldīgā

28. janvārī, Kuldīgas novada Sporta hallē notika Latvijas skolu kausa PIENA SPĒKS 1. posma izspēles Kuldīgas un Skrundas novadiem.

30/01/2020

Turnīrā piedalījās 4 meiteņu – Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskola, Kuldīgas Centra vidusskola, Skrundas vidusskola un Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola un 3 zēnu – Kuldīgas Centra vidusskola, Skrundas vidusskola un Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskola komandas 2004.-2007. gadā dzimušo jauniešu grupās. Jaunieši parādīja ļoti labu volejbolu, daudzi jaunieši trenējās sporta skolā volejbolu un ar prieku varējām vērot atdevi, un pozitīvo attieksmi laukumos.

“Ceļazīmes” jaunākajā grupā uz Latvijas skolu kausa PIENA SPĒKA kausa finālu 4. Aprīlī, Rīgā, izcīnīja Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas meiteņu un Kuldīgas Centra vidusskolas zēnu komandas.

Jaunieši tika pie atbalstītāju A/S “Smiltenes piens”, VENDEN, Rāmkalni un Latvijas Volejbola federācijas balvām.

 2000.-2003. gadā dzimušo grupās “ceļazīmes” automatiski izcīnīja Skrundas visdusskolas meitenes un Kuldīgas Centra vidusskolas zēni.

Kuldīgā sacensības organizēja Kuldīgas novada Sporta skolas sporta organizatore Inita Šneidre. Paldies organizatoriem un tiesnešiem par lieliksi padarīto darbu.

Nākošās šī kausa sacensības notiks jau 31. janvārī Valles pamatskolā, kur cīnīsies Bauskas un Vecumnieku novada 3. un 4. grupu jaunieši.

Vairāk par PIENA SPĒKA kausu ŠEIT:

Seko jaunajai skolu kausa lapai Piena Spēka kauss