PIENA SPĒKA kausa izcīņas sacensības Griķu pamatskolā

Piektdien, 24.janvārī, Bauskas novada Griķu pamatskolā spēkiem mērojās Rundāles, Bauskas un Vecumnieku novadu vecāko grupu komandas.

27/01/2020

Šajā posmā piedalījās 2 meiteņu un 6 zēnu komandas – Bauskas Valsts ģimnāzija, Bauskas 2.vidusskola, Pilsrundāles vidusskola, Vecumnieku vidusskola un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās vienība.

Gan zēniem, gan meitenēm tiesības spēlēt finālā jeb “ceļazīmes” uz lielo PIENA SPĒKA kausa finālu  4.aprīlī Rīgā ieguva Vecumnieku vidusskolas komandas, kuras bija pārliecinoši labākas šajā turnīrā.

Mājīgajā un patīkamajā Griķu pamatskolas sporta zālē īpaši aizraujoša spēle risinājās par 2. vietu zēniem starp Kandavas Lauksaimniecības tehnikums Saulaines teritoriālās vienības un Vecumnieku vidusskolas 2. komandu. Abas komandas izrādīja raksturu un negribēja padoties, tomēr 3. setā saulainieši bija stiprāki un saliedētāki, izcīnot uzvaru.

Padies Bauskas novada Sporta skolas trenerim un turnīra organizatoram Mārim Šekavam. Paldies atbalstītājiem A/S “Smiltenes piens”, pašvaldībām, kā arī projektu atbalsta SIA “VENDEN”, SIA “Rāmkalni” un LSFP.

Nākošās izspēles PIENA SPĒKA kausa volejbolā izcīņas notiks 28. janvārī Kuldīgā un 31. janvārī Valles pamatskolā.

Uz tikšnos un sekojiet mums Piena Spēka kauss  facebook lapā. 

Vairāk par PIENA SPĒKA kauss ŠEIT: