PIENA SPĒKA kauss turpinās Lielvārdē

22. janvārī Lielvārdes novada Sporta centrā notika Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novadu 1. posma izspēles Latvijas vispārizglītojošo skolu PIENA SPĒKA kausa izcīņai 1. un 2. grupā.

24/01/2020

Šo posmu organizēja Ogres novada Sporta centrs sadarbībā ar Latvijas Volejbola federāciju un Lielvārdes novada Sporta centru.

Šajā posmā piedalījās 12 komandas, vairāk kā 100 skolēnu. Sešas komandas jaunietēm - Madlienas vidusskola, Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Ogres Valsts ģimnāzija, Jaunogres vidusskola, Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola un Ogres tehnikums un sešas komandas jauniešiem – Madlienas vidusskola, Suntažu vidusskola, Jaunogres vidusskola, Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola un Ogres tehnikums.

Sākotnēji komandas tika sadalītas apakšgrupās un tad izspēlēja “kustus”, un tad tikās pusfinālos un finālos. Apakšgrupās spēlēja 2 setus līdz divdesmit vienam punktam, bet finālā bija nepieciešami 2 uzvarēti seti.

Līdzvērtīgās cīņās tika noteikti sabraukuma finālisti, sabraukuma uzvara un “ceļazīme” uz finālu nenāca viegli.  Apsveicot uzvarētājus, uz lielo PIENA SPĒKA kausa finālu 4. aprīlī, Rīgā, Olimpiskajā “Skonto” hallē dosies Madlienas vidusskolas meitenes un Ogres tehnikuma puiši.

Uzvarētāji:

Jaunietēm:
  1. Madlienas vidusskola
  2. Ķeguma komercnovirziena vidusskola
  3. Ogres Valsts ģimnāzija
Jauniešiem:
  1. Ogres tehnikums
  2. Suntažu vidusskola
  3. Madlienas vidusskola

Piedaloties viktorīnas konkursā gan līdzjutējiem, gan spēlētājiem bija iespēja laimēt sponsoru sarūpētas balvas. Latvijas Volejbola federācija Ogres novada Sporta centram dāvināja 3 junās MIKASA bumbas.

Skolu kausa izcīņas sacensības volejbolā vispārizglītojošo skolu jauniešiem notiek 18 reizi. 2001. gadā šajā projektā piedalījās 66 komandas, bet iepriekšējās atlases sacensībās uz starta līnijas stājās 657 komandas ar vairāk nekā 5600 dalībniekiem no 77 Latvijas pilsētām un novadiem

Vairāk par PIENA SPĒKA kausu ŠEIT: