Labāko punktu guvēju duelī Tallinā tiekas Kristaps Šmits un Matejs Šmidls

Jau šovakar Tallinā “Selver” sienās šīs nedēļas Latvijas komandu izbraukumu tūri pie Igaunijas klubiem uzsāks OC “Limbaži”/MSĢ, par līgas labākā punktu guvēja statusu cīnoties murjānietim Kristapam Šmitam un “selverietim” Matejam Šmidlam.

15/01/2020

Gan limbažnieki, gan SK “Jēkabpils Lūši” šonedēļ viesosies Tallinā un Pērnavā. Tikmēr Baltijas līgā sievietēm uz Rīgu un Jelgavu brauks ne tikai daugavpilietes.

“Credit24” Meistarlīgā jau šodien Latvijas komandu izbrukumus uz Igauniju uzsāks Laura Iecelnieka vadītā OC “Limbaži”/MSĢ vienība, kas pulksten 19:00 Tallinā tiksies ar vistitulētāko līgas komandu “Selver”. “Selver” pēdējā laikā demonstrē atzīstamu sniegumu, ko iepriekšējā nedēļā uz savas ādas izjuta arī Arta Caica pārstāvētā “Saaremaa VK”. Tallinieši varēs vērot divus šā brīža labākos punktu guvējus līgā – murjānieti Kristapu Šmitu (vidēji 4,59 gūti punkti setā) un čehu “diagonāli” Mateju Šmidlu (5,13 p.). Dienu vēlāk murjānieši septiņos vakarā uz randiņu piestās Pērnavā pie Avo Kēla un Kristapa Platača. Šādā pašā secībā nedēļas nogalē ceļos arī Mārča Obrumana vadītais SK “Jēkabpils Lūši”, kuriem uz punktu guvumu turnīra tabulai būs jau pavisam cits skats. Mačs Pērnavā svētdien sāksies pulksten 15:00. Turklāt cīņas viesos ar spēcīgiem kaimiņu klubiem ļaus kaut daļēji atbildēt uz diviem jautājumiem – vai Latvijas čempioni jēkabpilieši šogad būs vieni no līgas favorītiem medaļu dalīšanā un vai stabilizējies komandas sniegums.

Triecienciklu ar tikai diviem mačiem šajā nedēļā turpinās “Saaremaa VK”, kas šodien Tallinā viesosies pie “TalTech”, bet svētdien, pulksten 17:00, savās sienās Kuresārē uzņems līdervienību “Bigbank Tartu”.

Vairāk par “Credit24” Meistarlīgu ŠEIT:

Baltijas līgā sievietēm šonedēļ divas grūtas izbraukuma spēles būs Daugavpils VK “miLATss” vienībai, abas – Latvijā. Sestdien, pulksten 16:00, Jelgavas sporta namā jātiekas ar turnīra ceturto labāko komandu VK “Jelgava”/LLU, bet dienu vēlāk tajā pašā laikā Rīgas Volejbola skolā – ar trešās vietas īpašniecēm no RVS.

Bez tam sestdien, pulksten 18:00, RVS uzņems TK “Kaunas”-VDU, kas ieņem piekto vietu un kam ir tikai pieci punkti mazāk nekā rīdziniecēm. Savukārt svētdien Jelgavā pulksten 12:00 pie VK “Jelgava”/LLU viesosies cita Lietuvas vienība TK Aušrine-KKSC.

Vairāk par Baltijas līgu ŠEIT: