Noskaidrotas pirmās skolas, kuras dosies uz lielo PIENA SPĒKA kausa finālu Rīgā

Ar emocijām, jauniešu smiekliem un uzvaras prieku, noskaidrotas pirmās skolas, kuras izcīnījušas “ceļazīmi” uz PIENA SPĒKA kausa lielo finālu 4. aprīlī, Rīgā, Olimpiskajā “Skonto” hallē.

15/01/2020

Otrdien, 14. janvārī, Valgundes Sporta hallē pulcējās Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada komandas, kas pieteica savu dalību Latvijas vispārizglītojošo skolu PIENA SPĒKA kausa izcīņā volejbolā. Turnīrā piedalījās piecas meiteņu – Jelgavas Valsts ģimnāzija, Vircavas vidusskola, Jelgavas tehnikums, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija un Ozolnieku vidusskola  un sešas zēnu komandas - Jelgavas Valsts ģimnāzija, Jelgavas tehnoloģiju vidusskola, Jelgavas tehnikums, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, Jelgavas 5.vidusskola un Ozolnieku vidusskola.

Meiteņu komandas savstarpēji izspēlēja pēc apļa sistēmas, bet zēnu komandas tika sadalītas apakšgrupās un labākos noskaidroja pēc spēlēm pusfinālos un finālā.

Pēc pirmā sabraukuma uz lielo PIENA SPĒKA kausa finālu dosies zenu komanda no Jelgavas tehnikuma un meiteņu komanda no Jelgavas Valsts ģeimnāzijas. Nākamais sabraukums Lielvārdes  novada Sporta centrā, 22. janvārī, kurā par “ceļazīmēm” uz finālu cīnīsies Ogres, Lielvārdes un Salaspils novadu komandas.

Skolu kausa izcīņas sacensības volejbolā vispārizglītojošo skolu jauniešiem notiek astoņpadsmito reizi. 2001. gadā šajā projektā piedalījās 66 komandas, bet iepriekšējās atlases sacensībās uz starta līnijas stājās 657 komandas ar vairāk nekā 5600 dalībniekiem no 77 Latvijas pilsētām un novadiem. Sacensības ilgu laiku bija atpazīstamas kā “Lāses” kauss, vienu gadu – kā “top!” kauss, un šo gadu laikā ir spējušas saglabāt savu pamatideju un kļuvušas par Latvijas populārāko volejbola pasākumu jauniešiem.

Sacensības organizē LVF sadarbībā ar A/S “Smiltenes piens” un pašvaldībām, un projektu atbalsta SIA “VENDEN”, SIA “Rāmkalni” un LSFP.

14.01.2020. Uzvarētāji:
Jaunieši:
1. Jelgavas tehnikums
2. Ozolnieku vidusskola
3. Jelgavas 5.vidusskola
 
Jaunietes:
1. Jelgavas Valsts ģimnāzija
2. Vircavas vidusskola
3. Jelgavas tehnikums

Vairāk par PIENA SPĒKA kausu ŠEIT: