Latvijas volejbola senioriem saziedoti vairāk kā 2400 eiro

2019. gada Latvijas Kausa izcīņas finālspēles Daugavas Sporta namā ieies Latvijas volejbola vēsturē ar iepriekš nebijušu aktivitāti.

02/01/2020

Pirmo reizi kausa izcīņas vēsturē tika tirgotas biļetes un visi biļešu ienākumi novirzīti četru Latvijas volejbola senioru finansiālajam atbalstam.

Kopumā tika saziedoti 2405.13 euro un šī summa tiks sadalīta starp iepriekš Latvijas Volejbola federācijas (LVF) Senioru komisijas izvirzītajiem volejbola veterāniem – Lauru Visocku, Vladimiru Lapiņu, Jēkabu Teko un Rasmu Aisteri.

Jaunatnes trenere Laura Visocka, kura šogad svinēja 90 gadu jubileju, ir ilggadēja Rīgas Volejbola skolas, “Auroras” meistarkomandas junioru un BJSS trenere. Viņa sagatavojusi divkārtējo Eiropas jauniešu čempioni Ilonu Bačilovu, Pasaules Kausa trešās vietas ieguvēju PSRS izlases sastāvā Anitu Gulbi un citas “Auroras” komandas spēlētājas.

Vladimirs Lapiņš ir ilggadējs LSPA pasniedzējs un volejbola treneris.

85 gadu jubileju nosvinējušais Jēkabs Teko ir ilggadējs volejbola sacensību tiesnesis.

Rasma Aistere ir bijusī Latvijas izlases un “Auroras” meistarkomandas spēlētāja.

Paužot atbalstu veterāniem, biļetes uz Latvijas Kausa finālspēlēm iegādājās visi – sākot ar LVF valdes locekļiem un sekretariāta darbiniekiem, un beidzot ar sponsoriem un “100+ draugi Latvijas volejbolam” atbalsta programmas dalībniekiem.

LVF ģenerālsekretārs Kaspars Timermanis: “Mums ir liels prieks, ka izdevās saziedot tik lielu summu. Ņemot vērā atsaucību un pozitīvos  komentārus saistībā ar biļešu tirdzniecības mērķi, mēs apsveram to iedibināt kā tradīciju arī nākotnē. Paldies visiem, kas atbalstīja un iegādājās biļetes, lai mēs kopīgi varētu palīdzēt mūsu volejbola senioriem!”