Latvijas Kausa izcīņas pusfinālos uzvaras svin rīdzinieki un jēkabpilieši

Sestdienas vakars Sporta namā “Daugava” aizvadīts volejbola noskaņās. Nospēlēti Latvijas Kausa 1/2 fināli, kuros uzvaras plūkušas Rīgas un Jēkabpils komandas.

21/12/2019.

Rītdien, pulksten 18.00, komandas tiksies savstarpējā spēlē, lai noteiktu, kurš šogad būs Latvijas Kausa ieguvējs.

Pirmajā 1/2 finālā RTU/ Robežsardze ar rezultātu 3-0 (25-18; 25-16; 25-14) pieveica VK Ezerzeme/ DU komandu. Rezultatīvākais RTU/Robežsardzes rindās bija Gatis Garklāvs ar 18 gūtajiem punktiem. Savukārt, Ezerzeme/DU komandā rezultatīvākais bija Sergejs Ivanovs ar 11 gūtiem punktiem.

Otra spēle starp SK Jēkabpils Lūši un VK Biolars/Jelgava izvērtās dinamiska un uzmanību saistoša līdz pēdējam punktam. Pirmajos divos setos uzvaras laurus plūca SK Jēkabpils Lūši, uzvarot ar rezultātiem 25-20 un 27-25. Pēc tam iniciatīvu uzņēmās jelgavnieki un divus setus pēc kārtas izcīnija uzvaras ar rezultātiem  20-25 un 21-25. Piektajā, izšķirošajā setā jēkabpilieši saņēmās un uzvarēja ar rezultātu 15-7, līdz ar to nodrošinot vietu finālā ar 3:2 (25-20; 27-25; 20-25; 21-25).

Pēc spēles komentāru sniedza Edvīns Skrūders “Paši mazliet sataisījām ziepes, maigi izsakoties, bet pretiniekam arī vairāk paveicās, viņi ļoti labi uzservēja. Man vienkārši liekas, ka viņiem labāk spēle gāja. Pats svarīgākais, ka pēc tiem diviem zaudētiem setiem mēs saņēmāmies. Runājot par fināla spēli, ļoti labi, ka pretinieki ir RTU/Robežsardze. Mums jau daudzus gadus ir principiāls duelis, es domāju, tas mūsos rosinās papildus motivāciju un pierādīt, ka esam labāki.”

22.12.2019.
            10.00 Fināls jaunietēm  Rīgas Volejbola skola (N.L)  -  Rīgas Volejbola skola (A.K.J.L)