Rīgas Volejbola skolas meitenēm atbildes spēle pret Ungārijas klubu

Ungārijas pilsētā Bēkēščabā šodien Rīgas Volejbola skola aizvadīs atbildes spēli CEV Izaicinājuma kausā pret spēcīgo Bēkēščabas klubu.

18/12/2019

Pirmajā spēlē, kura norisinājās 4. decembrī, Rīgā, Sporta namā “Daugava”, RVS meitenes mājinieku līdzjutēju atbalstītas, spēja pierādīt, ka ir Eiropas volejbola līmeņa cienīgas, un aizvadīja spraigu 4 setu spēli, piekāpjoties viesiem ar rezultātu 1:3 (25:21, 9:25, 15:25, 22:25).

Komanda vakar ieradās Bēkēščabā  un jau pēc pāris stundu atpūtas, meitenes devās iemēģināt Bēkēščabas sporta halles laukumu.

Šī vakara spēle solās būt aizraujoša ne tikai tāpēc, ka rīdzinieces Bēkēščabā ir ieradušās ar mērķi uzvarēt, bet arī tāpēc, ka pretinieces šoreiz būs daudz vērīgākās pret gados jauno RVS komandu.  Ungārietēm jāpierāda, ka Rīgā piedzīvotā uzvara nebija nejauša.

Pēc pieejamās informācijas no vietējiem organizatoriem, spēli klātienē plāno apmeklēt 1500-2000 skatītāji, bet diemžēl šo spēli nebūs iespējams redzēt labā kvalitātē tiešraidē. RVS  centīsies spēles tiešraidi parādīt Rīgas Volejbola skolas faceebook lapā, bet, ņemot vērā vājo interneta savienojumu Ungārijā, kvalitāti garantēt būs grūti. Spēles rezultāta tiešraide būs pieejam cev.eu mājaslapā.

Turam īkšķus par mūsu dāmām!