Vēlies pamēģināt ko jaunu, iepazīt dažādus cilvēkus , kultūras un valstis?

Ja Tavs hobijs ir volejbols, Tu esi sapņojis apskatīt dažādas valstis un iepazīt dažādus cilvēkus, atrasties īpaši tuvu volejbola oficiālajām sacensībām, tad tiesnešu seminārs ir īstā vieta, kur tev jāierodas 21.decembrī!

13/12/2019
 
Aicinām pieteikties tiesnešu semināram, kas tiks rīkots  Daugavas Sporta namā 21. decembrī Latvijas Kausa izcīņas 2019 ietvaros! Seminārs paredzēts tiesnešiem, kas nesen sākuši tiesāt volejbola spēles, kā arī ikvienam, kurš vēlas uzsākt volejbola tiesneša karjeru.
 
Iepriekš pieteikšanās uz epastu ritvars@alksnis.lv vai semināra dienā no plkst. 9:30 līdz plkst. 10:00 Daugavas Sporta namā, Kr. Barona ielā 107, Rīgā, 2. stāva konferenču telpā. Līdzi ņemot pierakstu bloku, pildspalvu, svilpi un sporta apavus.
 
Dalības maksa: 5.00 EUR no cilvēka, cenā iekļautas pusdienas.
 
Pasākuma detalizēts plāns:
9:30 - 10:00                 Dalībnieku reģistrācija;                                                                                              
10:00 - 12:30              Svarīgākais  par volejbola  spēles  noteikumiem, izmaiņām, tiesnešu sadarbību,  sadarbību ar sekretāri, tiesnešu ētika;                       
12:30 - 13:00              Tests (tiesneši un sekretāres);                                                                               
13:00 - 13:30              Pārtraukums, pusdienas;                                                                                          
13:30 - 15:00              Spēles protokola aizpildīšanas demonstrācija;                                                                    
15:00 - 16:00              Testa analīze, atbildes uz jautājumiem.

Kādēļ ir vērts iesaistīties?

Kā jau dzīvē daudzi ir pārbaudījuši, lielākoties savas laimes kalēji esam mēs paši, un viss ir atkarīgs no mūsu ieguldītā darba. Mēs, Latvijas Volejbola Federācija, kopā ar LVF Tiesnešu komisiju un Entuziastu Volejbola līgu piedāvājam apmeklēt volejbola tiesnešu semināru, iepazīties ar tiesnešu pienākumiem, procedūrām un iespējām uzsākt tiesneša karjeru šeit Latvijā.

Sākotnēji būs iespēja praktizēties un pilnveidoties nacionālā līmenī, gan pieaugušo, gan jauniešu sacensībās. Ja viss labi padosies un veiksies, tad būs iespēja doties uz Baltijas čempionātiem un Austrumeiropas zonālās asociācijas organizētajiem turnīriem. Nākošais solis, jau būtu virzīšanās uz starptautisko tiesneša kandidāta pozīciju un pēc tam uz starptautiskā tiesneša pozīciju. Šobrīd starptautiskajā arēnā mūs pārstāv Salvis Kurtišs- profesionāls tiesnesis no Liepājas. Tas tikai pierāda, ka nav svarīgi kuru Latvijas pilsētu pārstāvat, galvenā ir attieksme pret darbu, pret cilvēkiem, sporta mīlestība un virzīšanās uz mērķi. Salvis savas tiesneša karjeras laikā ir apceļojis Kipru, Turciju, Grieķiju,Spāniju, Franciju,Beļģiju, Nīderlandi, Krieviju, Dienvidkoreju, Taivānu un visas Eiropas valstis. Arī Tev ir tāda iespēja!

Kā klasiskā volejbola tiesnešu kandidāts šogad uz semināru Turcijā dosies Iļja Miņins no Rīgas. Kas gan var būt labāks, kā decembra vidu pavadīt daudz siltākajā un eksotiskajā Turcijā? Jāpiebilst, ka starptautiskajiem tiesnešiem ir iespēja ne tikai braukt un tiesāt citās valstīs, bet arī to darīt pašmāju starptautiskajos turnīros, kas tuvākā un tālākā nākotnē plānojas arvien vairāk.

Pēdējais, un ne būt ne mazāk svarīgais, ir atlīdzība. Gan nacionālā līmenī, gan starptautiskā līmenī tiesnešu darbs tiek atalgots, ceļa izdevumi tiek segti un, ja ir nepieciešams, tad arī dzīvošanas izdevumi tiek apmaksāti. Pievienotā vērtība, kā jau sākumā minējām, ir iepazīšanās ar dažādiem cilvēkiem, dažādām kultūrām, starptautiski un lokāli kontakti, kas var noderēt dažādās dzīves situācijās un piederība lielajai tiesnešu ģimenei.