RVS dramatiskā cīņā piekāpjas CEV Izaicinājuma Kausā

Trešdienas vakarā, Eiropas volejbola konfederācijas (CEV) Challenge cup spēlē, dramatiskā, četru sētu cīņā, Rīgas Volejbola skolas komanda piekāpās viesiem Bēkēščabas klubam.

04/12/2019

Cīņu Rīgas Volejbola skolas meitenes uzsāka labi - pārliecinošas serves pirmajā setā aizveda pie uzvaras ar rezultātu 25:21.

Turpinājumā spēles grožus savās rokās pārņēma Bēkēščabas meitenes un uzvarēja divos setos pēc kārtas, rīdziniecēm liekot piekāpties ar rezultātiem 9:25 un 15:25. Ridziniecēm nedomāja tik viegli padoties un, pateicoties skatītāju atbalstam, visu ceturto setu līdz rezultātam 22:22 atradās vadībā. Diemžēl Bēkēščabas meiteņu pieredze un veiksme pēdējos punktos nospēlēja Ungārietēm par labu un spraigā cīņā viņas uzvarēja ceturtajā setā  ar rezultātu 25:22 un visā spēlē ar rezultātu 1-3 (25:21, 9:25, 15:25, 22:25)

Rezultatīvākā RVS komandā bija Marta Kamēlija Levinska ar gūtiem 15 punktiem, viņai seko Terēze Hrapāne ar 14 punktiem.

Pretinieku komandā rezultatīvākā bija Bēkēščabas komandas kapteine Karla Klaric ar gūtajiem 18 punktiem.

Atbildes spēle notiks 18.12.2019. Ungārijā.