CEV Izaicinājuma Kauss, Baltijas līga un Credit24 meistarlīga

Trešdien Rīgā pēc piecu gadu pārtraukuma atgriezīsies kāda no Eiropas kausu izcīņām volejbolā.

04/12/2019
 
Sieviešu volejbolā pēdējoreiz Latvijas komanda Eiropas kausos startēja pirms 16 gadiem. Abās Baltijas līgās lielākā intriga gaidāma Rīgā un Jelgavā, bet “Jēkabpils Lūši” kuģos uz Sāmsalu.
Galvenā nedēļas spēle volejbolā notiks trešdien, pulksten 19:00, Rīgā, Sporta namā “Daugava”, kad Latvijas sieviešu volejbols pēc 16 gadu pārtraukuma atgriezīsies kādā no Eiropas kausu izcīņām. Trešā spēcīgākā Eiropas klubu kausa CEV Izaicinājuma kausa 1/16daļfināla pirmajā mačā Rīgas Volejbola skolas (RVS) komanda treneru Andreja Odinokova un Pāvela Seļivanova vadībā tiksies ar Bēkēščabas “Roplabda” no Ungārijas.
Arī šo maču tiešraidē varēs skatīt “sportacentrs.com TV” kanālā.
 
Vairāk par CEV Izaicinājuma kausu ŠEIT:
 
Svarīgas spēles nedēļas nogalē visām trim Latvijas komandām arī Baltijas līgā sievietēm. Uz Rīgu un Jelgavu brauks komanda, kas šosezon vēl nav zaudējusi. Sestdien, pulksten 18:00, Tallinas “TalTech”/Tradehouse” RVS sporta zālē tiksies ar RVS, bet dienu vēlāk Jelgavas pilsētas sporta hallē pulksten 12:00 viņas tiksies ar Jelgava/LLU komandu, kas pēdējās piecās līgas cīņās piecreiz uzvarējusi.
 
Savukārt izbraukumā uz Alītu ciemos pie līgas čempionēm, kā arī uz Kauņu dosies VK “miLATss”.
 
Vairāk par Baltijas līgu ŠĒIT:
 
“Credit24” meistarlīgā vīriešiem šajā nedēļas nogalē labas iespējas paņemt punktus savā laukumā ir Rīgas un Jelgavas klubiem. Pretiniekos gan būs Avo Kēla vadītā “Parnu VK” un “Credit24” meistarlīgas titulētākā vienība Tallinas “Selver” no turnīra tabulas augšējiem plauktiem. Tomēr viesos tikt pie panākuma būs vēl grūtāk.
 
RTU/”Robežsardze” sestdien, pulksten 19:00, gādās par siltu uzņemšanu “Selver”, bet dienu vēlāk, pulksten 15:00, principiālā divu Latvijas izlases treneru – bijušā un tagadējā – cīņā tas pats gaida “Parnu VK”. Sestdienas maču tiešraidē varēs redzēt arī televīzijā - “sportacentrs.com TV” kanālā.
 
Apgrieztā secībā ciemiņus uzņems “Biolars”/Jelgava, kas sestdien, pulksten 19:00, uzņems pērnaviešus. Treneru amatā tiksies skolotājs (Kēls) un skolnieks (Štāls), kuri 2010. gada pavasarī kopā uzvarēja līgā “Selver” rindās. Svētdien uz Jelgavu dosies “Selver”. Arī te bez atmiņām nekādi, jo tieši “selverieši” Štālam deva pirmo iespēju galvenā trenera amatā. Šis mačs sāksies pulksten 16:00. Rīdzinieki viesus no Igaunijas uzņems Rīgas 49. vidusskolā. Savukārt jelgavnieki sestdien spēlēs Jelgavas pilsētas sporta hallē, bet svētdien – Zemgales Olimpiskā centra plašumos.
 
Jau trešdien iekarot Sāmsalu dosies OC “Limbaži”/MSĢ, kas maču Kuresārē ar Arta Caica pārstāvēto “Saaremaa VK” aizvadīs pulksten 19:00. Savukārt sestdien, pulksten 17:00, Kuresārē divu līgas labāko trijnieka komandu duelī medījumu sāks lenkt “Jēkabpils Lūši”.
 
Vairāk par “Credit24” meistarlīgu ŠEIT: