Latvijas Čempionātā sievietēm turpina dominēt Baltijas Līgas komandas

Norisinoties gan Baltijas līgas, gan Latvijas Kausa spēlēm, paralēli sieviešu volejbola komandas aizvada arī regulārās sezonas spēles Latvijas Čempionātā. Joprojām turnīra tabulā bez zaudējumiem spēlē VK Jelgava un RVS komandas.

02/12/2019
 
13. novembra vakarā Jelgavas novada sporta centrā savā starpā tikās VK Jelgava un RSU/MVS komandas. Abas komandas ir vienas Latvijas Čempionāta līderēm, tāpēc bija sagaidāma sīva spēle volejbolistu izpildījumā. Taču, Jelgavas komandas meitenēm, palīdzot mājas sienām un līdzjutēju atbalstam, izdevās pierādīt, ka līdzdalība Baltijas līgā nav nejauša. Pārliecinošu uzvara spēlē ar rezultātu 3:0 (25/17 26/24 25/21)
Ar 20 rezultatīviem punktiem īpaši jāizceļ Jelgavas komandas spēlētāja Līga Plāte, tajā skaitā ar vienu netveramu servi un vienu uzvarētu bloku. RSU/MVS komandas rindās Annija Jurdža guva 14 punktus.
 
Jau nākamās darba dienas vakarā MSĢ sporta zālē norisinājās spēle starp Murjāņu Sporta ģimnāzijas un VK Gulbenes komandām. Spēles sākums rādīja, ka abas komandas ir noskaņotas cīnīties par uzvaru. Apmainoties ar uzvarētiem spēles setiem, abas komandas turpināja sīvu cīņu par uzvaru katrā setā. Murjāņu Sporta ģimnāzijas meitenes, palīdzot mājas sienām un līdzjutēju atbalstam, izrādījās nosvērtākas un spēcīgākas, svinot uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:1 (19/25 25/12 27/25 25/14)
Uzvarētāju komandas rindās ar rezultativitāti jāizceļ Diāna Madrēvica, kura ieguva 16 punktus, tajā skaitā četrus ar netveramu servi un divus ar uzvarētu bloku. VK Gulbene rindās ar 11 punktiem atzīmējās Mairita Bumbure.
 
Nedēļas nogalē, Pirmās adventes noskaņās arī sieviešu komandas aizvadīja Latvijas čempionāta spēles. Pirmajā spēlē Rīgas Volejbola centrā tikās Latvijas Universitātes un Rīgas Volejbola Skolas komandas. Šajā spēlē RVS meitenes pierādīja, ka ir pārliecinošas līderes šajā mačā un šosezon cīnīsies par uzvaru ne tikai Latvijas Čempionātā un Latvijas Kausā, bet arī Baltijas līgā. Rezultātā RVS meitenēm uzvara ar rezultātu 3:0 (25/21 25/14 26/24).
Ar rezultativitāti īpaši jāizceļ uzvarētāju komandas spēlētāja Marta Levinska, kura guva 21 punktu, tajā skaitā divus ar netveramu servi un divus ar uzvarētu bloku.
 
Nākamajā spēlē Rīgas Volejbola centrā tikās Latvijas Universitātes meitenes pret VK Gulbene. Esošais nogurums un zaudējums iepriekšējā spēlē, neļāva LU komandas volejbolistēm saņemties, Gulbenes meitenēm izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 (25/23 25/23 25/16)
Ar rezultativitāti jāizceļ uzvarētāju komandas volejboliste Diāna Melle, kura ne tikai ar 9 iegūtiem punktiem bija spēles rezultatīvākā spēlētāja, bet četrus no tiem ieguva ar uzvarētu bloku.
 
Pēc šīm spēlēm kopvērtējuma tabulā pārliecinošas līderes ar 15 iegūtiem punktiem ir VK Jelgava volejbolistes.
Tuvākās sekotājas ar 11 iegūtiem punktiem ir RSU/MVS meitenes.
Jāatzīmē, ka arī RVS komanda cīnās bez zaudējumiem, bet aizvadījusi turnīrā tikai 2 spēles.
 
Nākamais sabraukums jau šajā nedēļas nogalē MSĢ sporta zālē, tiekoties Latvijas Universitētes meitenēm ar Murjāņu Sporta ģimnāzijas un RSU/MVS komandām. Visām komandām ir nepieciešams līdzjutēju atbalsts, tāpēc veiksmi un izturību komandām, un līdzjutēji, sarosamies un tiekamies jau sestdien!