Paziņoti kandidāti "Latvijas Gada balva sportā 2019"

Pagājušās nedēļas izskaņā paziņoti “Latvijas Gada balvas sportā 2019” nominanti, kuru vidū atrodas arī pludmales volejbolisti. Mūsu sportisti un treneris nominēti 4 pozīcijās, kā arī izvirzīti populārākā sportista balsojumam!

02/12/2019
 
Labākās sportistes balvai izvirzītas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kā arī svarcēlāja Rebeka Koha, tenisistes Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko.
Pludmales volejbola meitenēm šogad izcili veiksmīgs gads – izcīnīts Eiropas Čempionu tituls Maskavā (Krievijā), kā arī nodrošināta dalība Tokijas Olimpiskajās spēlēs uzvarot īpašā kvalifikācijas turnīrā Ķīnas pilsētā Haiyang.
 
Nominācijā “Latvijas labākais treneris” izvirzīti Eduards Andruškevics (svarcelšana), Dainis Dukurs (skeletons), Bobs Hārtlijs (hokejs), Sandis Prūsis (bobslejs) un Genādijs Samoilovs (pludmales volejbols).
Genādijs Samoilovs trenē gan meitenes Tīnu un Anastasiju, gan puišu komandas Pļaviņu un Toču, kā arī Samoilovu un Šmēdiņu. Viņam šogad panākumiem bagāts gads, izcīnīts Eiropas čempiona tituls sieviešu konkurencē un divas ceļazīmes uz Tokijas olimpiskajām spēlēm.
 
Labākā Latvijas komanda individuālajos sporta veidos būs jāizvēlas starp pludmales volejbola duetiem Graudiņa/Kravčenoka un Pļaviņš/Točs. Tāpat šai balvai izvirzīts bobsleja četrinieks Oskars Ķibermanis/Matīss Miknis/Arvis Vilkaste/Jānis Strenga.
Pludmales volejbola meiteņu komandai konkurenci sastāda arī mūsu puiši Mārtiņš un Edgars, kuri septembrī īpašā kvalifikācijas turnīrā Ķīnas pilsētā Haiyang kvalificējās Tokijas Olimpiskajām spēlēm, nodrošinot Latvijas pludmales volejbolam otro ceļazīmi 2020. gada Olimpiskajās spēlēs Tokijā.
 
Starp paraugi sportā nominēti pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, basketbolists Jānis Strēlnieks un motosportists Kaspars Stupelis.
Mārtiņa gadījumā jāatgādina lieliskā cīņas griba Pasaules kausa 4* posmā Espinjo (Portugālē), kur spēlē par trešo vietu viņš cīņas gaitā satraumēja potīti, bet neskatoties uz lielajām sāpēm un to, ka pretinieki darīja visu, lai izmantotu Mārtiņa savainojumu, uzvarēja.
 
Un noslēgumā svarīgākais – aicinām visu volejbola sabiedrību – spēlētājus, trenerus, tiesnešus, funkcionārus, draugus, radus, paziņas, kaimiņus un citus iesaistīties un balsot par Populārāko sportistu, kur kandidātu vidū ir Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka!
 
Balso ŠEIT