Tuvojas Latvijas jaunatnes kausa izcīņas Fināli!

Jau 9. un 10. novembrī notiks uzvarētāju noteikšana U-15 meiteņu un U-16 zēnu grupās.

7/11/2019

Rīgā, Rīgas Volejbola skolas un Rīgas 21. vidusskolas zālēs, U-15 meiteņu vecuma grupā par ceļojošo kausu cīnīsies piecas komandas: Rīgas Volejbola skolas komanda (treneris Normunds Lūsis), Rīgas Volejbola skola (trenere Natālija Deveikusa, Anastasija Luščika), Daugavpils BJSS (Kristīne Žuka), Kuldīgas novada sporta skola (Ieva Ņečiporuka), Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola (inta Mežgaile, Mārīte Sakārne).
2018. gadā kausu izcīnīja Rīgas Volejbola skolas komanda (N.Deveikusa, A.Luščika).
 
Jelgavas novada Valgundes sporta hallē, U-16 zēnu vecuma grupā par ceļojošo kausu cīnīsies: Daugavpils BJSS (Francis Naidjonoks), Jelgavas novada sporta centrs (Raimonds Liniņš, Sarmīte Belte), Jēkabpils sporta skola (Guntis Grigalis, Raivis Obrumanis), Tukuma sporta skola (Aivars Bindemanis), Kuldīgas novada sporta skola/Skrunda (Zigmunds Milzarājs, Vijārs Švānbergs)
2018. gadā kausu izcīnīja Daugavpils BJSS.
 
Pārējās vecuma grupās fināli notiks nedēļas nogalēs no 23. novembra līdz pat 21. un 22. decembrim, kad jau par ikgadēju tradīciju kļuvis, ka U-19 grupu 4 labākās zēnu un meiteņu komandas finālspēles aizvadīs kopā ar “lielā” Latvijas kausa finālistiem, Daugavas Sporta namā.
 
Sākotnēji dalību kausa izcīņā visās vecuma grupās iesāka 113 meiteņu un 75 zēnu komandas.
 
Informāciju par Latvijas jaunatnes kausa izcīņu meklē - http://volejbols.lv/jaunatnes-volejbols/kauss-2019

U-15 meiteņu spēļu kalendārs 9. novembrī, Rīgas Volejbola skolas zālē, Cieceres ielā 9:

SP.SĀK.

KOMANDA

KOMANDA

11.00

Rīgas Volejb.sk. (N.D./A.L.)

Limbažu un Salacgr.NSS

12.30

Rīgas Volejbola.sk.(N.L.)

Daugavpils BJSS

14.00

Kuldīgas novada sp.skola

Limbažu un Salacgr.NSS

15.30

Rīgas Volejb..sk. (N.D./A.L.)

Daugavpils BJSS

17.00

Rīgas Volejbola.sk.(N.L.)

Kuldīgas novada sporta sk.

U-15 meiteņu spēļu kalendārs 10. novembrī, Rīgas 21. vidusskolā, Tomsona ielā 35:

10.00

Kuldīgas novada sporta sk.

Daugavpils BJSS

11.30

Rīgas Volejbola.sk.(N.L.)

Limbažu un Salacgr.NSS

13.00

Rīgas Volejbola.sk.(N.D.)

Kuldīgas novada sporta .sk.

14.30

Daugavpils BJSS

Limbažu un Salacgr.NSS

16.00

Rīgas Volejb.skola (N.D.)

Rīgas Volejbola.sk. (N.L.)

 

U-16 zēnu spēļu kalendārs 9. novembrī, Valgundes sporta hallē:

SP.SĀK.

KOMANDA

KOMANDA

11.00

Tukuma SS

Jelgavas novada sporta c.

12.30

Jēkabpils SS

Kuldīgas BJSS/ Skrunda

14.00

Tukuma SS

Daugavpils BJSS

15.30

Kuldīgas BJSS/ Skrunda

Jelgavas novada sporta c.

17.00

Jēkabpils SS

Daugavpils BJSS

U-16 zēnu spēļu kalendārs 10. novembrī, Valgundes sporta hallē:

10.00

Jelgavas novada sporta c.

Jēkabpils SS

11.30

Daugavpils BJSS

Kuldīgas BJSS/ Skrunda

13.00

Tukuma SS

Jēkabpils SS

14.30

Daugavpils BJSS

Jelgavas novada sporta c.

16.00

Kuldīgas BJSS/ Skrunda

Tukuma SS